ZAVEDENÉ: Zverejnenie moderátorov sekcií

Súhlasite?


  • Celkový počet hlasujúcich
    16
  • Anketa je uzavretá .
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
Mám návrh na vylepšenie fóra.

Keď kliknete na "Zobraziť vedenie fóra" tak sa vám zobrazí kto je moderátor supporter a admin.Ukáže vám tam ich mená ale vedľa ich mená vám neukáže nič.Tak mohlo by tam ukázať že o čo sa ten moderátor stará.

Napr.

simon163 Návrhy a nápady,a pod. to by sa dopísalo.

Niektorý viete čo myslím hlavne ti čo chodia na CZ fórum.
Bolo by to výhodne.Prečo ako?Napríklad dajaký hráč chce navrhnúť vylepšiť dajakú sekciu a napíše to moderátorovi čo sa stará o grafiku a a chce vylepšiť napr. "Návrhy a nápady".Bolo by to výhodne aspoň by hráči toľko neotravovali moderátorov z dačím čo oni nemajú ani na starosti.
 

DeletedUser

Hosť
zbytocne micho,... aj keby si to vedel banu nezabranis :D
 

DeletedUser

Hosť
bolo by to super aj ked je to malickost pomohlo by to
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser3416

Hosť
určite by to pomohlo :ehmehm:
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Podľa mňa zbytočná práca hráč nech napíše Linteovy on je predsa Admin celého fóra asom si na 120% istý že odpovie :)
 

DeletedUser

Hosť
podla mna je to dobrý napad. chlapika si nevšímajte povie NIE na všetko čo nevymyslel on
 

DeletedUser

Hosť
Je to uplne jedno...

Dal som ano z toho dovodu, ze viem, kto moderuje svety, ale neviem, kto moderuje otazky, navrhy a napady, bugy atd.

Mohla by sa skor vytvorit tema, kde by bolo vypisane, co ma aky mod na starosti.
 

DeletedUser

Hosť
lebo zatial take nic nepreslo ..podla mna kde je niekde velky spam tak zakroci barz jaky mod ...
http://forum.the-west.sk/showthread.php?t=10792
Načo by som asi písal túto tému, keď by sme i tak na žiadne návrhy od hráčov neboli zvedaví?..
Podľa mňa zbytočná práca hráč nech napíše Linteovy on je predsa Admin celého fóra asom si na 120% istý že odpovie :)
Čokoľvek len to nie :). Ak by Linteo vedel rozťahovať čas a jeho dni by boli 96 hodinové, tak by iste mohol moderovať celé fórum sám... Keďže však ohýbanie časopriestoru je jedna z vecí, v ktorej Linteo zatiaľ moc nevyniká, potrebuje moderátorov na pomoc :)... Takže kedykoľvek je to len trochu možné, radšej sa obrátiť na moderátorov/support, s čím vieme poradiť sami, s tým poradíme :).

Osobne by som proti návrhu nič nemal, určite to môže niekomu pomôcť.
 

DeletedUser

Hosť
Návrh prešiel, http://forum.the-west.sk/showgroups.php :).

Sekcie, ktoré nie sú zaradené pod konkrétnym moderátorom (nie sú nikde či sú u všetkých), sú momentálne moderované všetkými a môžte si teda vybrať, na ktorého moderátora sa obrátite.

PS: nie, toto nie je hodnotené ako double post [noparse]:p[/noparse]
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore