Zavedenie the-westu-originál.

Chceš mať jeden server pre originál the-westu (2008)?

  • Áno

    Hlasy: 72 61,0%
  • Nie

    Hlasy: 46 39,0%

  • Celkový počet hlasujúcich
    118
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser7252

Hosť
Ja som to hrával už vtedy ale teraz mi to príde také hratelnejšie no ... môj názor :howgh:
 

DeletedUser

Hosť
Nie xD

Nie, Nie, zaregistroval som sa skor to bolo pred rokom neviem aka verzia vtedy boa, ale viem ze teraz je to zabavnejsie :)
 

DeletedUser

Hosť
Som za lebo vtedy ked som tu bol ja prihlásený ešte za vlády sergia :D to bolo super.Ked prebehol prvý udpade tak som proste prestal hrať prestalo ma to baviť dali mi zrušenie účtu.Potom som to zase skúsil ale zase ma to nebavilo...Chcel som účet predať ale potom som sa rozhodol že to vyskúšam a tento nový udpate je síce dobrý ale stále ma to nebavý....Kamarát išiel preč chcel darovať účet ale potom to vzdal a iba odišiel.Takže účet je zrušený.Pred pred včerom tu bolo 6000 ludí teraz ? nejakých 5820.Takže hráši odchádzajú treba ich zase prilákať a som Za ako som hovoril.možno sťe :sibko: ale časom pochopíte o čom som písal.
 

DeletedUser

Hosť
Dovolím si zareagovať na tento nápad ,veľa z vás čo ste to tu okomentovali nemáte ani chýru o tom ako svet jeden vypadal.Síce neboli ,pevnosti ani nič podobné ,ale na serveroch 2-3roky dozadu hrali hráči ,ktorý niekomu dosť zmenili myslenie o čom TW vlastne je.Pokiaľ su na nejakom servery naozaj čestný hráči ,alebo poniektorý tý čo ešte kedysi dávno hrávali SK1,2 (ešte stále je veľa skvelých hráčov.)Tak by bol dobrý server a v roku 2055.
 

DeletedUser4701

Hosť
som urcite za bolo by to nieco nenormalne,spomienky bez trhu, pevnosti a vela ineho :)

btw: nemáte niekto nejake stare obrazky bez update?cohokolvek :)
 

DeletedUser

Hosť
Tu:



Všetko bolo dobré (bez zlatej súpravy, bez NPC duelov, bez pevností, bez pokru...) Ale to je už za nami-preto chcem aby bol jeden server originálu THe-West-kvôli updatom už the-west som prestal hrať.už ho hrám znova a nie je to taká zábava-
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore