Zbrane , Dobrodružstvo a otázka

Zdravím chcem sa opýtať , budú na predaj aj zbrane z Rollingu , Tutta a Jumpingu za nuggety? :)
A trošku by sa mohli zmeniť aj ceny v budúcich eventoch 20€ za jazdu len je celkom dosť
A mohli by ste trošku pomeniť odmeny z dobrodružstva? Ľudia to nechodia, ten set vecí čo tam je je úplne slabý mohlo by sa to trošku upraviť aby o to dobrodružstvo bol väčší záujem.. sú aj úlohy na dobrodružstvo a čakať 8-12 hodín aby sa našlo 6 ľudí je celkom na prd :/
A našiel som na wiki tento item ešte :D [item=53844000] zaujímalo by ma či sa dá niekde získať / vyrobiť a podobné :)
Ďakujem a prajem pekný deň :lovec::D
 

Crony

Člen tímu
Zdravím,

Zdravím chcem sa opýtať , budú na predaj aj zbrane z Rollingu , Tutta a Jumpingu za nuggety? :)
- je možné, že sa v niektorej budúcej predajnej akcii objavia.

A trošku by sa mohli zmeniť aj ceny v budúcich eventoch 20€ za jazdu len je celkom dosť
- cenotvorbu žiaľ nevieme nejak ovplyvniť, keďže je globálne nastavená. Budem tlmočiť, že sa vám zdá privysoká.

A mohli by ste trošku pomeniť odmeny z dobrodružstva? .....
- nejaké zmeny v dobrodružstve sa tento rok plánujú, avšak v akom rozsahu sa nakoniec dostanú do hry, je zatiaľ otázne.

A našiel som na wiki tento item ešte :D [item=53844000] zaujímalo by ma či sa dá niekde získať / vyrobiť a podobné :)
Ďakujem a prajem pekný deň :lovec::D
- ak je to ID správne, tak ten predmet k dispozícii na normálnych svetoch nie je.

Vďaka, pekný deň.
 
Hore