Zbrane pridávajúce schopnosti :)

Privítali by ste takéto schop. pri zbraniach ?


  • Celkový počet hlasujúcich
    40
  • Anketa je uzavretá .
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
Zdárek :)
dostal som super nápad :D
- čo keby zbrane pridávali aj postih súperovi ! (ale nemusel by to byť iba postih)

...čisto logicky - mám napr. trúbku - zatrúbim a kvôli hluku sa zmenšia súperovi reflexy ;)

...mám napr. "svietiacu zbraň / presnú - tá by zas súperovi uberala vystupovanie - pri takej svietiacej zbrani by vyst. kleslo asi každému :D

...mám hrdzavú zbraň - tá by zas súperovi vystupovanie zväčšila, ale iba polovičný počet, aký by mu pri presnej / svetielkujúcej brala :)

...a tak ďalej :)

čo vy na to?

podľa mňa by to spestrilo celú hru a nebolo by to všetko také "normálne" :D
PS: chce to zmenu na oživenie hry :)
 

DeletedUser

Hosť
mal by si na kazdu zbran potom napisat tu "schopnost" ... ale asi nie...lebo ked si zoberes tu trubku..ti mas trubkua ten druhy co ja viem pistol normalny colt..on zatruby to by potom musela byt trubka jak delo aby ta to omamilo... clovek znesie trochu hluku.,.a este ked zatrubis tak to omami aj teba nemyslis?
to ta radsej hned zastrelim... a ta svietiaca to je cudne vtedy este nemali fosfor cudne
 

DeletedUser

Hosť
nejde o omámenie :D
ide o to, že sluch vníma rýchlejšie ako zrak :D
chápeš?

omg čo s fosforom splietaš? :D

k tomu sluchu a zraku - keď vystrelíš, tak mozog zaznamená skôr zvuk, ako to, čo vidíš !
teda keď nepočuješ výstrel pre hluk, tak sa znížia tvoje reflexy... :D
 
Tú "svietiacu" zbraň som zas ja pochopil ako triedu zbrane... ako je hrdzavá zbraň, tak je aj "vysvietená" zbraň ... akože o poznanie lepšia.

Mne sa ten nápad páči. Bolo by zaujímavé, keby zbrane nielen pridávali vlastnosti majiteľovi ale aj ovplyvňovali súpera.

Príklad: Padouch č.1 s precíznym koltom napadne padoucha č.2 s hrdzavým revolverom. Povie si: "Ha, ten šupák má iba hrdzavú búchačku, toho zmáknem ľavou zadnou." Jeho sebavedomie (vystupovanie) stúpne, ale pretože si je tak istý svojou výhrou, stratí pritom na ostražitosti (uhýbanie).

A mohlo by to fungovať na tom princípe, že čím lepšiu zbraň by mal č1, tým viac by podcenil č2.
Č.1 by v tomto prípade dostal +2vystupovanie/-4uhýbanie, ale keby mal Schofield revolver, už by získal postih +3vystupovanie/-5uhýbanie.

Ako som povedal, bolo by to zaujímavé, spestrilo by to hru a páči sa mi ten nápad, ale aj tak tuším, že väčšina ohlasov bude negatívna a bude sa niesť v duchu "vieš koľko by na tom bolo roboty?".
Áno, bolo by na tom kopa roboty a testovania kým by sa vyvážili účinky zbraní... ale veď im za to platím, tak nech niečo robia.
 

DeletedUser

Hosť
tiez som za. je to zaujimavy napad, aj ked by sa dal este vylepsit. no zaklad je dobry... takze ano
 

DeletedUser

Hosť
raider1 áno myslel som to presne ako si písal :)
som rád, že ste to pochopili :D
ako chce to nečo na spestrenie hry a myslím si, že toto by tu hru o poznanie spestrilo ;)
 

DeletedUser

Hosť
Poriadne som si toto prečítal, a myslím, že by to sprestrenie hry bolo, jak už mnohí povedali, zdá sa mi to v pohode, takže dávam " áno ".:ocikru:..A potom by už nastali úpravy..:)
 

DeletedUser

Hosť
raider1: mohlo by to byť tak, ale iba v prípade, že vyzve ten s lepšou zbraňou toho s tou hrdzavou zbraňou

Ja dávam "áno"
 

DeletedUser

Hosť
Ja som dal proti, veď už tie bonusy na zbrani ťa v podstate robia silnejším, tak netreba ešte aj mínusi aby si súpera robil slabším, keď tak radšej spraviť tie + lákavejšie. Napríklad tie najlepšie kolty dávajú +7 taktika a reflexy, no ja by som bol osobne za +7 presnosť alebo uhýbanie, prípadne aj 10.

A len tak mimo kľudne by sa my páčili aj také extrémy, že by nejaké zbrane dávali +20 presnosť a -10 uhýbanie, alebo naopak, ale to by museli byť nejaké špeciálne, ktoré nie sú štandardné, lebo tie už vyvážené.
 

DeletedUser

Hosť
Napad sa mi celkom paci,uprimne to ze ked ma dakto 200rocny kver nema vpliv na supera je trosku divne :D
Davam ano
 

DeletedUser

Hosť
Ja mam na toto taky nazor ze bonusy na zbrani, by si si mohol sam menit a fungovalo by to cez samana. Naco mi je bonus + 6 reflexi pokial to nikdy nevyuzijem vzhladom na moj build. Samozrejme by sa to dalo menit iba cisto do duelovych schopnosti.( NIE JAZDY NA KONI ATD) aby nestracali vyznam vzacne zbrane s bonusmi na pracu.
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Vies ale potom by sa stratila rozmanitost..Kazdy by mal strielanie,silu alebo potom odporove...Podla mna je to dobre tak ako to je aj ked zaciatocny napad neznie zle
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore