Zbrane pridávajúce schopnosti :)

Privítali by ste takéto schop. pri zbraniach ?


  • Celkový počet hlasujúcich
    40
  • Anketa je uzavretá .
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
k tomu sluchu a zraku - keď vystrelíš, tak mozog zaznamená skôr zvuk, ako to, čo vidíš !
teda keď nepočuješ výstrel pre hluk, tak sa znížia tvoje reflexy... :D

rychlost zvuku - 340 m/s (sluch)
Rychlost svetla - 299 792 458 m/s (zrak)
rychlost ludskeho mozgu - 100 teraflopov (Tera= 1.000.000.000.000) (Flop=pocet obehov data za 1s)


("... keď vystrelíš, tak mozog zaznamená skôr zvuk, ako to, čo vidíš ! ..."
tak asi preto vydime najskor blesk a az potom pocujeme hrom ;) )
 

DeletedUser

Hosť
Zrkadlo

No mam ja taky podobny napad co keby sa do hry pridalo ZRKADLO bol by to produkt.


Zrkadlo
produkt
dalo by sa ziskat vykradanim hrobov
Ja
+1 reflexi
+1 vystupovanie
Protivnik
-2 presnost
-1 uhybanie
Nakupna cena - 200
Predajna cena - 100
Sanca najst produkt 5%
1 kus


Sk treba vytvorim screen ale myslim ze programatory hry nebudu at problem vytvorit screen. Tieto data upravim kludne podla kritiky.
 

DeletedUser

Hosť
rychlost zvuku - 340 m/s (sluch)
Rychlost svetla - 299 792 458 m/s (zrak)
rychlost ludskeho mozgu - 100 teraflopov (Tera= 1.000.000.000.000) (Flop=pocet obehov data za 1s)


("... keď vystrelíš, tak mozog zaznamená skôr zvuk, ako to, čo vidíš ! ..."
tak asi preto vydime najskor blesk a az potom pocujeme hrom ;) )

a guľku čo na teba letí ako vidíš? :D
 

DeletedUser

Hosť
rychlost zvuku - 340 m/s (sluch)
Rychlost svetla - 299 792 458 m/s (zrak)
rychlost ludskeho mozgu - 100 teraflopov (Tera= 1.000.000.000.000) (Flop=pocet obehov data za 1s)


("... keď vystrelíš, tak mozog zaznamená skôr zvuk, ako to, čo vidíš ! ..."
tak asi preto vydime najskor blesk a az potom pocujeme hrom ;) )

trochu cudne nemyslis??? ked ti niekto da Headshot (hečot) tak co uvidis predsebou gulku vsak to je zlomka sekundy ... cudne alebo ked ta niekto postreli tiez
 

DeletedUser

Hosť
keď už, tak až po výstrele uvidíš dym z hlavne :D
teda v tomto prípade to porovávať s bleskom je "trošku" divné...


...všeobecne možno áno, ale pri tejto situácii asi nie :D - aspoň podľa mňa :)
 

DeletedUser

Hosť
Ja som dal proti, veď už tie bonusy na zbrani ťa v podstate robia silnejším, tak netreba ešte aj mínusi aby si súpera robil slabším, keď tak radšej spraviť tie + lákavejšie. Napríklad tie najlepšie kolty dávajú +7 taktika a reflexy, no ja by som bol osobne za +7 presnosť alebo uhýbanie, prípadne aj 10.

A len tak mimo kľudne by sa my páčili aj také extrémy, že by nejaké zbrane dávali +20 presnosť a -10 uhýbanie, alebo naopak, ale to by museli byť nejaké špeciálne, ktoré nie sú štandardné, lebo tie už vyvážené.

Je to blbost myslím moc složité.
 

DeletedUser

Hosť
Dobrý nápad,
Dal som áno...

(Mohlo by sa v tej hre niečo spestriť...To innogames je také vybité, neže by dali ako napr. "Obchodovanie medzi hráčmi","Hry v Salóne" atď.
Oni tam dajú medaile.Úplna zbitočnosť nič to nepridáva a jedine malým deťom robia radosť tie obrázky...Mohly by sa nejaké dobré nápady schváliť...:)
 

DeletedUser

Hosť
Nature,ono to jak vravis ze je vibite,to je tak ako s tou reklamou...Urobim kanal ktory bude davat len reklamy a po kazdej druhej reklame dam takuto:Este neodchadzajte,onedlho pojde film,pojdu zasa reklamy a ver tomu ze niektory by boli ochotny 5x tento cyklus vydrzat...To je tak isto...Aj ked kod je tazky myslim si ze keby dali hlavy do hromady take strasne nemozne by to az nebolo
 

DeletedUser

Hosť
Nature,ono to jak vravis ze je vibite,to je tak ako s tou reklamou...Urobim kanal ktory bude davat len reklamy a po kazdej druhej reklame dam takuto:Este neodchadzajte,onedlho pojde film,pojdu zasa reklamy a ver tomu ze niektory by boli ochotny 5x tento cyklus vydrzat...To je tak isto...Aj ked kod je tazky myslim si ze keby dali hlavy do hromady take strasne nemozne by to az nebolo

ale nerobte stoho akeby to bol najtachsi kod na svete vask samotna hra im musela dat prace takze toto je nic
 

DeletedUser

Hosť
Mno ono dat daco do flashu a prepliest to cez strukturu kodu chvilu trva ;)
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore