Zbrane

Ste za nové zbrane, ktoré by boli ešte lepšie ako tie, čo máme?

  • Áno

    Hlasy: 30 60,0%
  • Nie

    Hlasy: 20 40,0%

  • Celkový počet hlasujúcich
    50
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
Stále viac hráčov sa sťažuje na to, že zlatý kolt a šabľa sú neskutočne ľahké a tieto zbrane má každá druhá lama, neplánujú sa nejaké nové zbrane?? :)

Napríklad (čisto príklad :D ) By sme mali nejaký diamantový kolt, s väčším dmg ako má kolt a úloha ja jeho získanie by bola oveľa ťažšia ako na kolt a mali by ho len vyvolení :)

Inými slovami: Ste za nové zbrane?? :D

(Pokial je to kravina, kľudne ma chlaďte)
 

DeletedUser

Hosť
Ja osobne by som nechal zbran na pokoji. Minimalne rok:)

...hoci uz je to pomaly jedno, duely dnes nie su o dmg zbrane ale o zasahoch.


Ale aj tak. Co by som akurat urobil by bolo prerobenie questu na zlate zbrane za narocnejsi.
 

DeletedUser

Hosť
Nerob si s toho nič Tomino je mudrlant a spamer no nevadí ja by som privítala nové zbrane ...... .;)
 

DeletedUser7779

Hosť
Nerob si s toho nič Tomino je mudrlant a spamer no nevadí ja by som privítala nové zbrane ...... .;)

Tomino až tak veľmi nespamuje ako som si všimol,ale to nehovorím že som na Tominovej strane.

Stále viac hráčov sa sťažuje na to, že zlatý kolt a šabľa sú neskutočne ľahké a tieto zbrane má každá druhá lama, neplánujú sa nejaké nové zbrane?? :)

Napríklad (čisto príklad :D ) By sme mali nejaký diamantový kolt, s väčším dmg ako má kolt a úloha ja jeho získanie by bola oveľa ťažšia ako na kolt a mali by ho len vyvolení :)

Inými slovami: Ste za nové zbrane?? :D

(Pokial je to kravina, kľudne ma chlaďte)

A teraz k veci,neje to najhorší nápad aj keď máme už veľa zbraní,ale nové zbrane už určite nedajú.
 

DeletedUser7176

Hosť
Som proti, je to úplná kravina, takto pribudnú ďalšie zbrane a zase ich bude mať každá "lama"
 

DeletedUser

Hosť
Som za je veľmi málo zbraní! Potrebujeme zbrane ktoré sa budú dať získať za nejakú tajnú úlohu a nezverejnlo by sa riešenie!
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore