Zeleznica

suhlasite s tymto napadom?

  • Ano

    Hlasy: 15 83,3%
  • nie

    Hlasy: 3 16,7%

  • Celkový počet hlasujúcich
    18
  • Anketa je uzavretá .
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
caute neviem ci tu bolo nieco podobne ale nic som nenasiel bolo by dobre keby sa zaviedli zeleznice kamarat hovoril ze na nemeckom fore neco podobne cital mohlo by sa za nu platit a viedla by s kazdeho mesto do druheho mesta pretoze na koni to niekedy trva dlho
 

DeletedUser

Hosť
a bola ta anketa dana na 60dni leb ak nie tak to bolo zbytocne
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser1864

Hosť
skor by som povedal, ze zbytocny je tvoj navrh, kedze Petee ho prelozil a poslal na beta forum, kde sa k nemu vyjadrili aj vyvojari (v pozitivnom zmysle, takze mozno sa raz dockame)..
http://forum.westbeta.innogames.de/showthread.php?t=538
takto nejak by mali vyzerat vase navrhy :) nie, ze ty napises "bolo by dobre pridat zeleznicu do hry, nie?", das anketu a dufas, ze prejde
 

DeletedUser

Hosť
ja som to chcel napisat obsirnejsie ale az trochu neskor lebo som tusil ze tu nieco take bolo a ze to skoro zrusia
 

DeletedUser

Hosť
Áno, ja s tou železnicou súhlasím, bolo by to časovo súmerné DZ a uľahčí to dopravu, ale takýto návrh ja neberiem :
1. Neprepreacované
2. Používaj Hľadať, ako sa vyjadril shanghaj-kid
Ale tá Peeteeho verzia bola prepracovaná dobre, dúfam, že to prejde.
 

DeletedUser

Hosť
podla mna je to dobry napad...ale pri praci STAVBA ŽELEZNIČNEJ STANICE...tam sa najde produkt LÍSTOK NA VLAK...tak tým by sa cestovalo inac nicim inym takto som to myslel zas ja...
 

DeletedUser

Hosť
upss to som si nevsimol:)...tak uz mal byt davno LOCK nemyslis??
 

DeletedUser

Hosť
bolo to tu

_______________________________________________
Sergio bol to dobrý hráč spomínajme naňho v dobrom
Voják Konfederácie,Bohatý zelenáč zelenáč,Hernard,Bandita

podpisgb.jpg
 

DeletedUser

Hosť
Tak s tym plne suhlasim.Nielen ze niekedy to trva dlho ale ak mam pristup na internet na 4hodki a maist kupit Ulohovy predmet do vzdialeneho mesta(alebo pridat sa k mestu), nema sancu.Cakat na taketo veci sa mi yda nelogicke hlavne ked vezmem do uvahy ze je tu praca s menom "stavba zeleznicnej stanice.OMG:Oo
 

DeletedUser

Hosť
Myšlienka- dobrá
Tvoj návrh -nie! už to tu bolo párkrát prepracované asi ako to máš ty, to by sa dalo. ale keď som videl peteeho návrh, tak som sa až čudoval ako sa dá návrh prepracovať a ako to všetci ..odfláknu"- česť výnimkám!
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore