Zlatá šabľa

DeletedUser

Hosť
Potrebujem sa poratiť prečo sa mi neda spravaviť 3 úkon s mastickára mam na sadený špinavý kus kovu a mam ho dam čistú čepeľ a už to robím 2 tyždne a stale nič prosim pomožte mi stim dakto :grrr:
 

DeletedUser

Hosť
uisti sa či splňaš včňšetky podmienky ale je to o trpezlivosti ja som zlatý kolt hľadal mesiac :)
 

DeletedUser7779

Hosť
Ja asi tiež tak nejako som hľadal kolt... Ale kolt a šabľa je niečo iné, obidve zbrane sa hľadajú inak.
 

DeletedUser7779

Hosť
Hlavne pri mne milovanej 2.0 :D

Ani nie, povedal by som, že pri starom Weste sa pri preprave munície hľadal horšie kolt, musel si pri tom veľa presedieť, lebo práce vtedy mali 1. hodinu...
Teraz je to asi ľahšie, ale motiváciu musia hráči dávať väčšinou až na nulu.
 

DeletedUser

Hosť
Ja keď som mal na sebe nasadený zlatý kolt a hľadal som zlatú šabľu, nie a nie ju nájsť. Keď som si ho zosadil(dal do inventu), nejakým zázrakom som ju našiel. :neisty:
 

DeletedUser7779

Hosť
No nezdá sa mi že sa s koltom dá nájsť šabľa, náhoda to nebude. Musel si si nasadiť tú čepeľ, aby si našiel šabľu, s koltom sa to nedá.
 

DeletedUser6016

Hosť
Čepeľ je produkt kolt je zbraň. Cowboy menší FAIL ale stáva sa :D.
 

DeletedUser

Hosť
ved to kukám na TWDB či som nehral náhodou inú hru kde treba zbrane meniť :D
 

DeletedUser7779

Hosť
Ups, tak sorry, ste my oživili pamäť, si pamätám jedného hráča, už neviem ako sa volal, čo mal tiež zlatú čepeľ ako produkt (v profile).... Sorry. :D
 

DeletedUser

Hosť
prosím vás 2. úkon: mám 102 sila úderu, nasadene kladivo a som na poľane ale nechce si mi zobraziť tá úloha

to že mám mať 100 a plus sila úderu znamená že to možem mať aj s bonusom alebo bez bonusu???
 
Hore