Zlaté a strieborné práce

DeletedUser8473

Hosť
Čo ak zadám robiť zlatú alebo striebornú prácu a kým sa skončí už nebude zlatá alebo strieborná ?

Napr. dám 9x vykrádanie hrobov, 4 vykoná s tým že tam je to zlatá práca, počas vykonávania piatej práce sa zmení na obyčajnú, platí tam ešte ten bonus ? a na tých ďalších 4 pri ktorých už ani na začiatku nie je bonus, ale keď som zadával tak bol
 

DeletedUser

Hosť
hmm ... toto by malo fungovať tak že zadané práce by mali byť brané ako s bonusom ... ak sa mýlim opravte ma :D
 

DeletedUser

Hosť
nie, uz sa mi to stalo. Ked som zadavala bola zlata, jednu som stihla a dalsie, aj ked boli zadane v tom istom case, uz skoncili ako normalne lebo zlata praca zmyzla.

Dokonca sa mi stalo ze po tom co zlata praca skoncila, pri otvoreni skupiny stale svietila zlata, ale uz ked som ju otvorila s jej popisom, nebola zlata.
 

DeletedUser8473

Hosť
Nie žeby som neveril, ale mohol by mi to niekto z teamu potvrdiť ?
A ešte som sa chcel spýtať, či sa zvyšuje aj plat, XP, šanca na nájdenie predmetu alebo cena nájdeného predmetu ak je práca zlatá/strieborná
 

DeletedUser

Hosť
jj sak o tom je tá zlatá a strieborná práca ... strieborná zvyšuje doláre, XP a nálezy o 50% a zlatá až o 100%
 

DeletedUser8473

Hosť
nálezy ako šancu aj na predmet alebo len na produkt ? alebo hodnotu nálezu na predmet ?
 

DeletedUser

Hosť
nálezy ako šancu aj na predmet alebo len na produkt ? alebo hodnotu nálezu na predmet ?


ja som raz na jednej nasla nalezy v hodnote 6000 a to ja teda za normalnych okolnosti nemam, takze sa mi zda ze zvysuje aj hodnotu (alebo to bol len omyl?) ale skoda, lebo vymazavam oznamenia, takze neviem, ci pri zlatej alebo striebornej ani ktora praca. :(
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
zvyšuje to všetko okrem hodnoty nálezu a ak medzičasom prestane byť strieborná/zlatá, tak nebude ani v tvojich oznámeniach, nezáleží na tom kedy si ju zadal
 

DeletedUser3733

Hosť
ZLATÉ PRÁCE:
• bonus 100% k peniazom
• bonus 100% k skúsenostiam
• zvýšenie šance na nájdenie produktutu o 100%
• početnosť prácí na sektor 0-5
• práca sa mení až po určitom počte odpracovaní, ktorý platí pre celý herný svet

STRIEBORNÉ PRÁCE:
• bonus 50% k peniazom
• bonus 50% k skúsenostiam
• zvýšenie šance na nájdenie produktu o 50%
• početnosť prácí na sektor 5
• práce sa menia o 02:00 a nezáleží na počte odpracovaní

O 50% väčší plat
• Tvoj plat je vyšší o 50% a predmety nájdené počas práce môžu mať až o 50% vyššiu hodnotu.
  Takisto sa zvyšuje aj šanca na nájdenie produktu a to o 50%.

PRACOVNÁ FRONTA

• ak sa nejaká práca alebo práca pridaná do fronty začne, ako zvýhodnená a počas práce skončí,
  tak sa ako zvýhodnená neráta, takže zvážte cestovanie za zvýhodnenou prácou po 01:00.

Pre pohodlnejšie narábanie so zlatými a striebornými prácami používajte MULTIFUNKČNÝ SCRIPT CLOTHCALC (TW-DB) 0.3 rev.2
• script po tom ako nájdete zlatú alebo stribornú prácu ju uloží do cache pamäte a následne sa zobrazí na minimape
 (ak si náhodou vymažete cache, tak sa odstránia aj nájdené práce)
• práce sa dajú ľahko importovať a exportovať
• neaktívne zlaté práce zmiznú až vtedy, keď ich otvoríte a script ich následne vymaže
• strieborné práce o 02:00 script automaticky premaže
• script neslúži na vyhľadávanie zlatých a strieborných prác

(vďaka za upozornenie a doplnenie: Laki235, jointy, Hebibty)
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
pekné zhrnutie, až na tú "početnosť" tá je random :)
a to s tou frontou máš tiež zle, hra sa pozerá v čase dokončenia a ak práca nie je vtedy s bonusom tak sa ti ani žiadny nezaráta ;)
 

DeletedUser3733

Hosť
pekné zhrnutie, až na tú "početnosť" tá je random :)
a to s tou frontou máš tiež zle, hra sa pozerá v čase dokončenia a ak práca nie je vtedy s bonusom tak sa ti ani žiadny nezaráta ;)

Laki ja viem že výskit a aj výber prác je random, tá početnosť je podľa pozorovania takým priemerom, aby hráči približne vedeli, že koľko prác je na daný sektor.

Ted druhý bod vieš na 100%?
 

DeletedUser

Hosť
Je to tak, ak ti skonci, nezarata sa. Mne tak vcera ucenie skoncilo o 3 rano a uz sa mi nezaratalo ako strieborne, aj ked som ho zadal, ked este strieborne bolo.
 
Hore