Zlaté a strieborné práce

DeletedUser3733

Hosť
Trochu mi vrta hlavou jedna vec:

Pravdepodobnosť nájdenia predmetu. Bonus zahŕňa v sebe bonus dobrodruha a/alebo Prémiovú výhodu vyššieho príjmu.

Čiže je to len bonus za zvýšenie pravdepodobnosti nájdenia predmetu a nie produktu?!
A samotný bonus napr. pri práci s 20% šancou na nájdenie dostane aj dobrodruh iba 2% naviac čo predstavuje jeho bonus k postave na nájdenie predmetu a produktu 10% (v prípade aktivovania prémia na postavu 20%).
Takže spomínané zlaté a strieborné práce bez prémia vyšší príjem nedávajú bonus na zvýšenie pravdepodobnosti nájdenia predmetu nikomu a v podstate šanca na nájdenie produktu je neznáma, pretože pri samoznej práci sa zobrazuje len % pre nájdenie predmetu a nie produktu, alebo je spomínané % platné aj pre šancu na nájdenie produktu?
 

DeletedUser

Hosť
Trochu mi vrta hlavou jedna vec:

Pravdepodobnosť nájdenia predmetu. Bonus zahŕňa v sebe bonus dobrodruha a/alebo Prémiovú výhodu vyššieho príjmu.

Čiže je to len bonus za zvýšenie pravdepodobnosti nájdenia predmetu a nie produktu?!
A samotný bonus napr. pri práci s 20% šancou na nájdenie dostane aj dobrodruh iba 2% naviac čo predstavuje jeho bonus k postave na nájdenie predmetu a produktu 10% (v prípade aktivovania prémia na postavu 20%).
Takže spomínané zlaté a strieborné práce bez prémia vyšší príjem nedávajú bonus na zvýšenie pravdepodobnosti nájdenia predmetu nikomu a v podstate šanca na nájdenie produktu je neznáma, pretože pri samoznej práci sa zobrazuje len % pre nájdenie predmetu a nie produktu, alebo je spomínané % platné aj pre šancu na nájdenie produktu?

neviem ako je to pri predmetoch
ale myslim ze to ma byt produkt

ja som dobrodruh
praca na korenie dava 100% cize vzdy najdes jedno korenie
pri zlatej praci to prida dalsich 100% a mam aj bonus dobrodruha (tusim 10%, nechcem trepat) cize pri zlatej najdem dva a obcas tri (to ked nahodou zarata tie dobrodruhove %)


ps
inac aj ja som predtym pisala, ze ked skonci praci zlata al. strieborna, tak sa uz nezaratava aj ked bola v case zadania prace ta farba aktivna. :)
 

DeletedUser3733

Hosť
Veď to je to, že aj ja si myslím, že by to mala byť šanca na nájdenie produktu a aj predmetu, ale pokiaľ sa budeme držať toho čo je napísané v hre, tak je to len šanca na predmet a nie produkt.
 
Pre pohodlnejšie narábanie so zlatými a striebornými prácami používajte MULTIFUNKČNÝ SCRIPT CLOTHCALC (TW-DB) 0.22 rev.6
• script po tom ako nájdete zlatú alebo stribornú prácu ju uloží do cache pamäte a následne sa zobrazí na minimape
 (ak si náhodou vymažete cache, tak sa odstránia aj nájdené práce)
• práce sa dajú ľahko importovať a exportovať
• neaktívne zlaté práce zmiznú až vtedy, keď ich otvoríte a script ich následne vymaže
• strieborné práce o 02:00 script automaticky premaže
• script neslúži na vyhľadávanie zlatých a strieborných prác


screenshot001mrg.jpg

mám trochu problém s tým scriptom, stiahol som ho z tej stránky a mám len 0.22 rev. 4 a tam nie sú tie zlaté a strieborné práce
 

DeletedUser

Hosť
mám trochu problém s tým scriptom, stiahol som ho z tej stránky a mám len 0.22 rev. 4 a tam nie sú tie zlaté a strieborné práce

tie si musis najprv vlastnorucne najst a az potom sa zapamataju a ten den ked sa nanovo prihlasis, tak si iba zaklikni tie stvorceky a oni sa ti ukazu. (strieborne sa o 2hej vymazu, lebo sa menia) Tak isto si mozes importovat uz najdene prace od tvojich kamaratov alebo aliancie.
 
tie si musis najprv vlastnorucne najst a az potom sa zapamataju a ten den ked sa nanovo prihlasis, tak si iba zaklikni tie stvorceky a oni sa ti ukazu. (strieborne sa o 2hej vymazu, lebo sa menia) Tak isto si mozes importovat uz najdene prace od tvojich kamaratov alebo aliancie.

Práve v tom je ten problém, tie štvorčeky mi tam neukazuje :(
 

DeletedUser10635

Hosť
A kedy a kde zistim že sa mi ta praca zmenila na zlatu alebo striebornu ? :)
 

DeletedUser301

Hosť
Aha, čo sa mi stalo!
4hkfo6


Teda, dúfam, že vy ten obrázok vidíte, mne sa nechcú zobrazovať obrázky z prntscr :(

ak chceš, aby sa obrázok otvoril priamo na fóre, musíš skopírovať adresu obrázka, nie stránku, na ktorej ten obrázok je na prntscr
(musíš kliknúť na obrázok pravým tlačítkom a otvoriť obrázok v novej karte)

[SPOIL]
lsN0jS9.png
[/SPOIL]
 
Hore