Zlaté zbrane (Zlatý kolt a zlatá šabľa)

Aký je váš názor na zlaté zbrane? (Zlatý kolt a zlatá šabľa)


  • Celkový počet hlasujúcich
    157
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
Aký je váš názor na tie tzv. tajné zbrane? Konkrétne mám na mysli zlatý kolt a zlatú šabľu. Zlatú pušku z tejto ankety vynechávam, keďže jej získanie je síce odhalené, ale stále nesmierne zložitejšie ako získanie zlatého koltu a zlatej šable.

Môj názor na zlaté zbrane? Som jednoznačne proti nim. Resp. minimálne by som hodnotu zásahov znížil aspoň na úroveň presného šesťranného koltu + 5%, aby hráči za svoju snahu získať ho boli aspoň trochu odmenení. Síce odmenou môžu byť aj schopnosti, ktoré zbraň pridáva, ktoré sú v porovnaní s normálnymi zbraňami oveľa vhodnejšie na duelovanie. Takže ani ak by poškodenie bolo cca. na úrovni presného šesťranného koltu, alebo dokonca o niečo nižšie, hráči by sa nemali na čo sťažovať.
Tie zbrane okrem zjednodušenia hry nemajú žiadny pozitívny účinok. "Svietiace" zbrane pridaním týchto zlatých zbraní úplne stratili na prestíži. Dnes už nikoho nezaujíma Tashunkov tomahawk, alebo Jesse Jamesov revolver, keď môžu mať zlatý kolt, alebo šabľu, ktorá má jednak vyššie hodnoty zásahov, ako aj lepšie schopnosti pre duelovanie. Keď sa našli prvé skutočne vzácne drahé zbrane, všetci sme na ne pozerali jak teľa na nové vráta. Každopádne dnes nikoho nezaujímajú, veď čo je na tej zbrani dobré, okrem toho, že je to rarita, ktorá pomaly nikoho nezaujíma...

Rád by som poznal vaše názory a postrehy na tieto zbrane. Taktiež, anketa je verejná, preto to tu zbytočne nespamujte :)

P.S. Dúfam, že to niekto skutočne aj prečítal :)
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Tieto zbrane mi v hre vadia. Presne ako si napisal, nikoho uz nezaujimaju vzacne zbrane (okrem BS- s tym behaju vsetci co este nemozu nosit zlate veci). Volakedy boli ludia cely nateseny ked nasli grammontovu brokovnicu alebo codyho dorazkovu dyku. Teraz kaslu na to, ved naco chodit s horsou zbranou ked mozem mat lepsiu. Som za ich uplne odstranenie
 

DeletedUser3950

Hosť
Z ankety ani jedno...ja nie som ani tak za zníženie zranenia(i keď jedno moje ja hej :D) ale za to, aby bolo ťažšie získať ich a aby sa nezverejnil celkom návod...s tým, že svietiace zbrane stratili na cene máš pravdu...síce sú to zberateľské predmety ale v praxi nemajú žiadny účel...ešte niektoré ťažko získateńé by mohli vyvolať u niekoho(napr. u mňa) rešpekt ale to je asi tak všetko...
 

DeletedUser4451

Hosť
Pekne... som za zlaty kolt a zlata sabla su ubycajne ubohe FAILY od innogames... potupa a palec dole INNO
 

DeletedUser

Hosť
Keď som ešte pred rokom hral na SK2, tak som sa tiež tešil že Našiel som Figarovku a ostané a tešil som sa keď budem mať Prepad dostavníku :) A tiež som chcel Bowieho nožík a Draekovu predovku :) A tieto zlaté zbrane sa mi tiež moc nepáčia, kto by už len na Divokom Západe mal čas vyrábať zlaté zbrane :)
Môj názor je: je mi to jedno, zaobídem sa aj bez nich.
 

DeletedUser

Hosť
Z ankety ani jedno...ja nie som ani tak za zníženie zranenia(i keď jedno moje ja hej :D) ale za to, aby bolo ťažšie získať ich a aby sa nezverejnil celkom návod...s tým, že svietiace zbrane stratili na cene máš pravdu...síce sú to zberateľské predmety ale v praxi nemajú žiadny účel...ešte niektoré ťažko získateńé by mohli vyvolať u niekoho(napr. u mňa) rešpekt ale to je asi tak všetko...

Ak sa nemýlim, pôvodný plán nebol roztrúbiť do celého sveta, ako ich získať. Každopádne, keď na to prišiel jeden, rýchlo sa to roztrúsilo všade... Jedinou možnosťou by bolo, že by každý hráč zvlášť mal automaticky vygenerované tie úlohy tak, aby ani 2 ľudia na svete nemali rovnaké. Tým pádom by začiatok a koniec mohli byť rovnaké. Avšak všetky ďalšie časti by boli pre každého iné. Viem, vyzerá to aj tak jednoducho, že by každý mal prísť na 3 podmienky, ale verte mi, skúšať 130 prác v iné denné hodiny dá zabrať. Takéto opatrenie by znížilo počet týchto zlatých zbraní minimálne o 90% (snáď nepreháňam), avšak možno je to príliš zložité, aby Inno nad tým strácalo čas namiesto vymýšľania nových prémii...
 

DeletedUser

Hosť
Zlý nápad ja som proti.

Blood killer, nejde o nápad, aspoň zatiaľ nie. Ide len o vyjadrenie svojej mienky. Takže poprosím ťa, buď si príspevok vymaž (keďže anketa je verejná), alebo ho doplň o svoje hodnotenie, prečo je to "zlý nápad". Ďakujem
 

DeletedUser3950

Hosť
Ak sa nemýlim, pôvodný plán nebol roztrúbiť do celého sveta, ako ich získať. Každopádne, keď na to prišiel jeden, rýchlo sa to roztrúsilo všade... Jedinou možnosťou by bolo, že by každý hráč zvlášť mal automaticky vygenerované tie úlohy tak, aby ani 2 ľudia na svete nemali rovnaké. Tým pádom by začiatok a koniec mohli byť rovnaké. Avšak všetky ďalšie časti by boli pre každého iné. Viem, vyzerá to aj tak jednoducho, že by každý mal prísť na 3 podmienky, ale verte mi, skúšať 130 prác v iné denné hodiny dá zabrať. Takéto opatrenie by znížilo počet týchto zlatých zbraní minimálne o 90% (snáď nepreháňam), avšak možno je to príliš zložité, aby Inno nad tým strácalo čas namiesto vymýšľania nových prémii...

To máš pravdu, ale nevieš ovplyvniť šírenie týchto informácii...aj keď by bol zákaz na fóre existuje XXX možností ako to dať verejnosti najavo...a to generovanie zvlášť-no to by bolo náročné, toľko kombinácii a všetkého dať do jedného kódu alebo to urobiť je v momentálnej dobe takmer nemožné, aspoň myslím...ale nápad pekný :)
 

DeletedUser

Hosť
Mne to vadi hlavne preto lebo vdaka tej hovadine vyhravaju neiktory hraci duely len vdaka vysokemu dmg
 

DeletedUser

Hosť
tieto zbrane pokazili zázitok z svietacich zbraní svojimi vysokými atributmi a teraz kazde ucho ju nosi,lebo tie ulohy su strasne jednoduche,keby sa menili,bolo by to o inom,ale za tychto okolnosti som za zrusenie tychto zbraní(ale zlata puska by mohla ostat:xmas10)
 

DeletedUser

Hosť
Som za úplne odstránenie.

Dôvody:
-Veľmi ľahko sa dá získať.ostatné zbrane sú potom zbytočné.
-Je to pre strašne nízku úroveň.
-Vysoké bonusy.
-Ostatné zbrane sú zbytočné.
 

DeletedUser

Hosť
Mali by znizit dmg. Menovane zbrane by mali mat v hre najvacsi dmg kedze ich ziskanie je o dost tazsie ako zlate zbrane. podla mna je to ale jedno, aj keby sa to posunulo dalej :/ Nic s tym robit nebudu, kazdopadne lepsia anketa simon, ako napr jablko-elektricka
 

DeletedUser

Hosť
To máš pravdu, ale nevieš ovplyvniť šírenie týchto informácii...aj keď by bol zákaz na fóre existuje XXX možností ako to dať verejnosti najavo...a to generovanie zvlášť-no to by bolo náročné, toľko kombinácii a všetkého dať do jedného kódu alebo to urobiť je v momentálnej dobe takmer nemožné, aspoň myslím...ale nápad pekný :)

Ver mi, zas tak zložité by to nebolo. Pre počet schopností (teraz treba 100 zručnosť v prstoch) by sa použili 2 randomy. Jeden by určoval o ktorú schopnosť ide a druhý, akú výšku treba mať (napr. 80-120). Pre prácu by sa použili 1-4 randomy, ktoré by určili o ktorú prácu ide, kedy ju treba robiť (nemusí byť), ktorý predmet treba mať nasadený (nemusí byť) v akej motivácii tú prácu treba robiť (nemusí byť). A to je všetko. Každému hráčovi by sa to vygenerovalo automaticky a hráč by nemal možnosť zistiť to.
 

DeletedUser

Hosť
Navrhoval by som dať dmg na dajaké ** 80 max aby to bolo na okrasu a dať úroveň sa 65.
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore