Zlato na ZOH

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
Tak, prvé zlato pre Slovensko dúfam, že nie posledné. Je to biatlon na 7,5 km a vyhrala ho ruska Anastasia Kuzminová ktorá reprezentuje Slovensko. Čo na to hovoríte? :)

Ja osobne si myslím, že nás zachránili Rusi ( teda teraz ruska) no ich problém a ich škoda, pretože ju nepustili do ich reprezentácie. Či je z Ruska, Mozambiku alebo od inde, reprezentuje Slovensko a to vyhralo! Je to vôbec prvá zlatá medaila za samostatného SR. Na silvestra mala zlomené zápästie a sám viem, čo je to za bolesť. Má moju úctu a dúfam, že sa jej zadarí aj na 10Km... :)
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Akurát pozerám záznam závodu, tiež Anastasii Gratulujem a som rád, že už máme nejakú medailu, dúfam, že ich bude ešte oveľa viac :)
 

Deleted User - 4

Hosť
Kuzminová im to natrela! :--)

IMG_2736-r842_res.jpg
 

DeletedUser

Hosť
Podľa mňa je to fantastické:
po prvé - máme medailu a dokonca zlatú,
po druhé - sme ju dostali v prvý deň olympiády,
po tretie - je to naša prvá zlatá medaila celkovo na ZOH a
po štvrté - je to dobrá motivácia pre ostatných Slovákov, keď videli (alebo počuli), že v prvý deň máme medailu a pred nami je ešte ďalších 16 dní a nových príležitostí na ďalšiu medailu :D
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
To bol večer... Je to úžasné. Gratulujem. Ale nechápem. Ona prešprintovala všetkých. Na 2 strelbe boli niektoré oveľa rýchlejšie ale ona nasadila také tempo...

Proste perfekt.


je to naša prvá medaila celkovo na ZOH
D.Soipask: A Židek?
 

DeletedUser

Hosť
asi hej. Ale myslím že niečo by sme mohli streliť aj v utorok (Alebo kedy?).
 

DeletedUser198

Hosť
kuzminova pojde z 1.miesta v utorok cize ked by strielala dobre/aleo nech spravi na 1 terci chybu nech ju to nakopne :D/ tak ma sancu na dalsiu zlatu medeilu,ale podla mna by bronzova mala byt povinostou pre nu :)
 

DeletedUser

Hosť
myslim si, ze toto bude nasa prva a posledna medaila na tohtorocnych ZOH... myslel som si, ze este mozno zensky hokej by mohol skocit tak na 5. mieste, ale po tej prehre 18: :D :D im velke nadeje nedavam... :)
 

DeletedUser

Hosť
predstavte si ruské noviny:
",,Naše prvé zlato poputuje na Slovensko"

Anastasia Kuzmina jedna z najlepších biatlonistiek sveta narodená v Rusku vyhrala zlato pre Slovenskú republiku. Škoda, že sme ju pustili na Slovensko."

nie je to pravda (asi), ale bola by to :D:D:D
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore