Zlyhanie

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
ahojte neviete mi poradit co mamrobit?..som hral mafiu 2, nic som nerobil, a zrazu sa mi vypol notebook, a nejde pustit..iba sviety zelene svetlo akoze je pusteny, ale spustit nejde, vobec nereaguje..co s tým?
 

DeletedUser

Hosť
jj skusil som, nic..ale necham ho tam dlhise, mozno o bude vazne tym, pisem s matkinho nb.
 

Deleted User - 185438

Hosť
ahojte neviete mi poradit co mamrobit?..som hral mafiu 2, nic som nerobil, a zrazu sa mi vypol notebook, a nejde pustit..iba sviety zelene svetlo akoze je pusteny, ale spustit nejde, vobec nereaguje..co s tým?
Môže to byť porucha grafickej karty, skús vytiahnuť baterku, chvíľu počkaj, znova hu tam daj a skús ho pustiť, ak to viackrát zopakuješ a nepôjde tak ho daj do opravy.
Ale môže to byť spôsobené aj nejakým vírusom, máš antivírus ?
 

DeletedUser

Hosť
virus by minimálně nechal naběhnout systém.... určitě vyndej a zase vrať baterku... pokud nenaskočí tak oprava...
 

DeletedUser

Hosť
Suhlasim s kopixom...
Môže to byť porucha grafickej karty, skús vytiahnuť baterku, chvíľu počkaj, znova hu tam daj a skús ho pustiť, ak to viackrát zopakuješ a nepôjde tak ho daj do opravy.
Ale môže to byť spôsobené aj nejakým vírusom, máš antivírus ?
Pouzival som notebook 2 roky a nestal sa mi nic take...Maximalne mi odisiel monitor ale grafika nema priestor sa posunut...
 

DeletedUser

Hosť
neprehrial sa ? .. lebo pri vysokych teplotach sa pc vypne ... btw ked tak stahni free speed fan ked bude teplota vyse 80 stupnov tak to moze byt
 

DeletedUser

Hosť
nespadlo ti na neho daco?

skus si preinstalovat windows ked mas na cd
 

DeletedUser

Hosť
boze hned preinstalovat pc ... najprv sa nato poriadne kukni..
 

DeletedUser

Hosť
neskúšal si reštart?
mne sa toto tiež stalo a keď podržím to tlačítko na zapínanie tak 5s tak sa reštartne... u mňa to pomohlo ;)
ak nie, tak potom baterka
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore