Zlyhanie

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
nvm, ak aj bol a nejde pustit, tak kde to mam dAT opravit alebo co?
 

DeletedUser

Hosť
hurican alebo pod. sú všade ;)
...ale bude to drahé :D

neskúšal si vybrať ram a dať ju zas s5?
 

DeletedUser

Hosť
skusil som, nepomohlo, no raz sami to uz islo pustit, aj napis bol, len sa to vyplo razu, nvm v com je problem...a kde to mam datopravit, ked to mam v zaruke.
 

DeletedUser

Hosť
tam kde si ho kupil ked mas zarucny list... booze moj takym aky si ty by som ani notebook nedal
 

DeletedUser

Hosť
uz sa mi pustil, zadalsom normalne heslo, a ked sa to nacitavalo, tak sa zase vypol
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Počuj, ja mám ten istý problém, tiež som hrával wowko nonstop a tiež sa mi len tak vypol z ničoho nič. A tak som aj dopadol, odišla mi baterka a musím byť stále napojený na elektrinu. Radím ti kúp si chladiacu dosku na nb, aktívnu, stojí od tých 10 eu+, kvalitnejšie asi 20+. Na tej doske je 1 alebo viac ventilátorov a chladia ti nb zo spodu, napájané je to cez USB. Ale nekúpil som si to, teraz mám 2 knihy a na tom položený nb a obmedzil som hranie veľkých hier a funguje to. Ale chystám sa kúpiť si tú dosku.
 

DeletedUser

Hosť
Počuj, ja mám ten istý problém, tiež som hrával wowko nonstop a tiež sa mi len tak vypol z ničoho nič. A tak som aj dopadol, odišla mi baterka a musím byť stále napojený na elektrinu. Radím ti kúp si chladiacu dosku na nb, aktívnu, stojí od tých 10 eu+, kvalitnejšie asi 20+. Na tej doske je 1 alebo viac ventilátorov a chladia ti nb zo spodu, napájané je to cez USB. Ale nekúpil som si to, teraz mám 2 knihy a na tom položený nb a obmedzil som hranie veľkých hier a funguje to. Ale chystám sa kúpiť si tú dosku.

To isté aj ja tiež odišla baterka :hanbimsa:
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore