Zmena bonusov súprav

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
Boli dnes upravené znova čísla pri súpravách, resp. pri nejakých predmetoch ?

Pretože pri niektorých prácach mi už nesedia čísla tak, ako včera napríklad, dokonca sa mi zdá, že aj doobeda to ešte bolo inak..
 

DeletedUser8766

Hosť
jj presne ... pripájam sa .... je to tak ... trošku smutné, že bez upozornenia :( ... stalo sa to asi niekedy popoludní update z 2.25.3 na 2.25.4
 

DeletedUser9646

Hosť
Tiež som si to všimol......
Už ma začínajú štvať s tým
 

DeletedUser

Hosť
Skutočne je to dosť neseriózne a chcel by som vedieť, prečo vlastne sa to robí ?

Treba spropagovať lepšie sety pred tombolou ?
 

Deleted User - 4

Hosť
Jedná sa o chybu, vývojári už o tom vedia, nemalo by trvať dlho, kým to opravia.

Za nepríjemnosti sa vám ospravedlňujeme.
 

Deleted User - 4

Hosť
Aha, takže sa mi podarilo zistiť, že to nakoniec bola vlastne oprava chyby..

To, že ste mali niektorí viac bodov v súpravách bola chyba a tá bola včera opravená hotfixom.
 

DeletedUser

Hosť
??? :eezmurk::odJackNoface:

Už to bolo minimálne druhýkrát menené pokiaľ viem.
To bola chyba, ktorá bola opravená na chybu a tá bola zasa opravená ?

Prečo o tom nebola žiadna informácia ?
 

DeletedUser6273

Hosť
Pri takom počte súprav - a perspektíve ďalších a ďalších - je jasné, že si to všimne iba mizivé percento hráčov :(

Nič to ale nemení na fakte, že je smutné ak vyhodím nehorázne $ za veci do súpravy aby som mal požadovaný počet PB a potom to INNO zmení.

Hold aby boli nové veci zaujímavé, musia "dehonestovať" pôvodné, aby tie nové neboli až neprimerane dobré a bola motivácia si ich kupovať :(
 

Deleted User - 4

Hosť
Jednoducho tam bola nejaká chyba (ktorá očividne nebola opravená pri minulej aktualizácii) a InnoGames ju včera konečne opravilo a teraz sú tie hodnoty už správne.
Nič iného za tým netreba hľadať.
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore