1. Súťaže v novom svete Iowa

  Zapojte sa do súťaží v rôznych kategóriách v novom svete Iowa a vyhrajte zlaté nuggety!
  Súťaže nájdete tuto!
  Zatvoriť oznámenie

Zmena predmetov v (nielen) prémiovej truhlici

Téma v 'Staršie nápady' založená od Ausschluss, 3. Jún 2015.

Zdieľať túto stránku

?

Súhlasíte s nejakým "minimálnym obmedzením" predmetov v truhliciach ?

 1. Áno

  84,6%
 2. Nie

  15,4%
Stav témy:
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
 1. Ausschluss

  Ausschluss Hosť

  Dobrý deň !

  Dnešok ma už skutočne vytočil, keď som po otvorení Prémiovej truhlice našiel Stand Watieho topánky, tie topánky sa dajú nájsť v pohode na práci, už má 4 kusy, ale o to by až tak nešlo, našťastie som Prémiovú truhlicu nekúpil za nuggety ( 30e mimochodom ! ), ale kúpil som ju z trhu.

  Lenže, keď si mám zaplatiť za truhlice a mám z nich dostávať takéto ... a to som zažil už aj horšie ... tak si ich radšej kupovať nebudem alebo potom znížte cenu týchto truhlíc, pretože nestoja za také peniaze, za také prachy mám skoro 9 oceľových truhlíc, v ktorých som už našiel predmety aj s hodnotu cez 20k.
  Tiež tu je už zabudnutá "téma" s unikátnými truhlicami a drahými unikátnymi truhlicami, to je už kategória sama o sebe, nachádzať v nich predmety, ktoré bežne kúpim v obchodoch, to je fakt choré.

  Preto by som chcel navrhnúť a spýtať sa zároveň, prečo dropy v týchto extra drahých truhliciach nie sú nejako limitované povedzme možnosťou nájdenia predmetu, ktorý nenájdem pri práci, resp. niečím, čo vykompenzuje hodnotu 1500 nugetov, napr. tie čižmy čo som dnes našiel sa nepredajú na trhu ani za 35k lebo sú úplna zbytočnosť.
  Prípadne zobraziť možnosti "dropov" ako je tomu povedzme v tombolách pri hodnotách pri banditoch, resp. jedení v Oktoberfeste atp.

  Dúfam, že dostanem aj názor od Lintea, ktorý sa aktívne vyjadruje k dobrodružstvam, presunom z iných svetov a podobne, ale rád by som vedel aj jeho postoj k tomuto, keďže o nuggety ide v prvom rade INNU, tak by sa malo starať o to, aby toto neznechucovalo budúcich kupcov.
   
 2. Linteo

  Linteo

  Pridal(a) sa:
  28. Nov 2008
  Príspevky:
  5.473
  Obdržané páči sa:
  466
  Vývojári majú v pláne analyzovať a optimalizovať obsah truhlíc - viď plán na rok 2015
  http://forum.the-west.sk/showthread.php?t=22565

  Súhlasím s grafickou možnosťou zobrazovania toho, čo z nich padá, tak ako je tomu pri tombolách.
   
 3. Ausschluss

  Ausschluss Hosť

  Okey, vďaka, toto som si nevšimol, dúfam, že to bude čoskoro :)
   
 4. Linteo

  Linteo

  Pridal(a) sa:
  28. Nov 2008
  Príspevky:
  5.473
  Obdržané páči sa:
  466
  Aké predmety by mali byť v konkrétnych truhliciach podľa vás hráčov?

  Skúste to rozpísať a ja to kľudne prepošlem ďalej..
   
 5. Ausschluss

  Ausschluss Hosť

  Ja osobne by som navrhoval, teda čo sa týka Prémiových truhlíc len predmety, ktoré sa nedajú nájsť pri práci, tu je hlavný problém pre mňa, viac by som nemenil, potom aj tá cena bude vhodná (samozrejme bez vecí, čo sa dajú nájsť v obchodoch, ale to sa mi ešte nestalo sa mi vidí)

  Tie, ktoré sa dajú nájsť v práci, by som dal do oceľových truhlíc. Oceľové truhlice by som potom obmedzil nejakou hodnotou minimálnej nálezky povedzme 4-5k, resp. to obmedzil vecami povedzme od levelu 30-40, ale v princípe by mohli ostať takmer tak ako sú, lebo mám pocit, že tam je najväčší rozptyl dropu, čo je výhodné, len treba obmedzi ten spodok, lebo nachádzať v tom Roman Noseho kamenú retiazku a podobne, to nepoteší.

  Unikátnu truhlicu by som asi zrušil, osobne nechápem jej význam, keďže v unikátnej drahocennej nájdem vlastne tie isté predmety, potom by som upravil cenu tej unikátnej drahocennej truhlice na 500 nuggetov/dlhopisov resp. 600, keďže 500 by bola asi príliš veľká zľava.

  To je asi zatiaľ všetko.
   
Stav témy:
Uzavreté pre ďalšie odpovede.