Zmena sposobu kupovania nugettov

Suhlasite so mnou aby sa vratil minuly sposob kupovania smskou?


  • Celkový počet hlasujúcich
    14
  • Anketa je uzavretá .
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
Preco sa nugety kupuju zrazu v takomto blbom systeme? preco to neni tak ako to bolo? proste poslem smsku a je to, teraz sa s tym musim zbytocne piplat a trva to dlhsie. Uz som tu otazku polozil v sekcii otazky a vela ludi so mnou suhlasilo a tiez boli pobureni...tak sa pytam je niaka sanca ze sa innogames vrati k staremu sposobu platby kupovania nugettov? alebo najlepsie by bolo dat kazdemu uzivatelo jeden fixny kod ktory bude posielat stale dookola a kolko krat posle tolko krat dostane nuggety
 

DeletedUser

Hosť
Áno súhlasím s tým a je to dobrý nápad, lenže keď to zmenili tak na to asi mali nejaký dôvod a kvôli tomu dôvod to teraz nebudú meniť znova na starý systém.
 

DeletedUser

Hosť
ved ok

tak nech teda ten dovod oznamia pre nechapavych ludi ako ja a mozno to pochopim
 

Deleted User - 4

Hosť
tak nech teda ten dovod oznamia pre nechapavych ludi ako ja a mozno to pochopim

Nový systém je omnoho funkčnejší ako starý, menej chýb, nedodaných SMS a podobne.

V tomto len zadáte svoje telefónne číslo, v druhom kroku pošlete ten kód na to číslo, ktoré vám to tam ukáže a to je celé. Jednoduché.

K tomu všetkému sme znížili aj tarif z 2€ na 1,60€.

Samozrejme to oznámime aj v hre:)
 

DeletedUser

Hosť
co ja viem ja som nikdy nemal problem zo starym dokonca a s tymto novym som mal poslal som 4sms a z toho jedna mi nezafungovala sms som poslal kredit to strhlo ale z kroku2 na krok3 som sa nedostal, v tom starom nefunkcnom sposobe som za minutu poslal 4sms po sebe a hned som vsetko mal, tak preco nespravite kompromis a nenehate 2sposoby platby? podla mna taky velky problem to byt nemoze

ale aj tak som rad ze administrator si ma vsimol a ze mi dal aspson nejaku odpoved to si cennim dakujem
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore