Zobrazení Reputace

............


  • Celkový počet hlasujúcich
    33
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser4172

Hosť
Ahoj, napadlo mě abych mohl vyděl když kliknu na uživatelský panel jak mám reputaci kdo mi jí dal?
No prostě byste vyděli kdo vám dal reputaci,(jakej hráč)

Výhody-
Lepší přehled na foru
Dobrý skutek pro forum xD

Obrázky radči jak mi napsal Jack Noface dělat nebudu:)
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Radšej nie, keby ľudia vedeli od koho majú reputáciu, každý by automaticky dával menej červených kartičiek, ktoré by boli mnohokrát zaslúžené.
 

DeletedUser

Hosť
Ja súhlasím.Lebo teraz sa reputácia iba zneužíva(xD).Dáš hoci komu len tak červenú.Alebo napíšeš iný nick a ten hráč to nebol.
 

DeletedUser4623

Hosť
súhlasím a má to aj vela výhod zneužívanie kartičiek by skončilo dávam áno a +R dakujem micho za tu reputaciu a navise nedávam sive kartičky
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Nápad by to bol užitočný, ale reputácia od začiatku fungovala, funguje a vždy bude fungovať na anonymite. A to nezmení nikto, ani moderátori, ani bežní užívatelia fóra ;)
 

DeletedUser

Hosť
Dlho som sa rozhodoval a dospel som k takému to záveru, malo by to ostať tak ako to je teda v anonymite, lebo pokiaľ vám hráč dá zlú reputáciu a vy sním nebudete súhlasiť tak môže dochádzať ku konfliktom medzi hráčmi a to si práve myslím že takémuto problému sa snaží vedenie vyvarovať :)
 

DeletedUser4623

Hosť
ano to je pravda. Ale podla mna väčší problem je keď sa tieto kartičky zneužívajú
 

DeletedUser4172

Hosť
koukněte se jak se dá lehce zneužít REPUTACIA!
[SPOIL]
ba25d4fba466a0663191b5117a77d3d86902a6ab.gif
[/SPOIL]

Proto scháním zelenou:)
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Za mě NE, komu chodí reputace s nevhodným popiskem, může to moderátorům nahlásit a my dotyčného za to potrestáme.
 

DeletedUser

Hosť
Za to že si niekto lieči komplexy dávaním negatívnej reputácie my nemôžeme. Je na samotných hráčoch či to budú brať seriózne alebo si s toho robiť trhací kalendár.

netreba si to všímať - dotyčných hráčov to prejde a ak niekto pri dávaní reputácie poruší pravidlá tak ako spomínala kolegyňa my ho potrestáme
 

Deleted User - 4

Hosť
Nebude sa to meniť, stačí sa pozrieť na iné fórum, kde to je zobrazované.

Vyvoláva to len hádky medzi hráčmi, zlobu a otázky, "prečo si mi dal negatívnu reputáciu, keď ja som napísal úplne normálny príspevok? No ja ti teraz budem tiež dávať!!".

Keď Vám niekto napíše nadávku do komentára reputácie, môžete to oznámiť moderátorovi fóra a oni to už poriešia.

:howgh:
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore