Zoznam bonusových prác

DeletedUser

Hosť
Zdravím,
vytvoril som script pomocou ktorého hráči môžu vytvárať každý deň zoznam bonusových prác na Arizone.

Kód:
http://www.rlslog.sk/the-west-job-marker-arizona/
 

DeletedUser9352

Hosť
je to trošku nefer mal by si tam podla mna stanovit nejake pravidla ... minule tam jeden hrac pridal vsetky naraz :(
 

DeletedUser

Hosť
Ono tie odmeny sú len motivačné, len aby sa to rozbehlo nebudem ich stále posielať.
To nie je to o čo tu ide ale o kolektívnu spoluprácu pri hľadaní bonusových prác.
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser9352

Hosť
a ja som sa uz viackrat ani k slovu nedostal.. :( bo to tam vsetko dal ten PX... :(
 

DeletedUser

Hosť
Všetko som tam dal iba jediný raz. Stálo ma to viac ako hodinu roboty a dostal som len necelých 30 000 ako ostatní čo tam dávajú 8 prác. Jediný zmysel bol len ten, že som si chcel zistiť aký je limit a koľko tých prác sa oplatí tám dávať.
Posledných pár dní som už nedostal nič, takže to ešte párkrát skúsim a keď nič nedostanem tak sa na to asi vykašlem.
 

DeletedUser9352

Hosť
PX13 to čo si napísal je podľa mňa názor všetkých:
ešte párkrát skúsim a keď nič nedostanem tak sa na to asi vykašlem.
Podla mna to tak spravia všetci ak Chochi prestane platit... im nejde o to aby to poslužilo k dobrej veci. Im ide o to aby si zarobili.

3/4 ludi ani nehlada zlate a strieborne prace. Načo cestovať cez pol mapy skrz masku alebo bobule...
 

DeletedUser

Hosť
Posledných pár dní som už nedostal nič, takže to ešte párkrát skúsim a keď nič nedostanem tak sa na to asi vykašlem.

Pozri si ešte raz hlásenia lebo tebe som posielal odmeny viac ako jeden krát.

_______________

A chcem upozorniť na môj predchádzajúci príspevok. Zjavne ste si ho nikto neprečítal správne.
 
Hore