Zprístupnenie bojov

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser4185

Hosť
Napadol ma taký návrh. Týkalo by sa to bojov o pevnosti a hráčov, čo sa dostavili k pevnosti ale bohuzial sa nezmestili do boja. Čo takto spraviť nejaký boj popri hlavnom boji aj pre nich. Nenapadlo ma nič konkrétne ale nebolo by od veci keby sa teda takýto hráči, ktorý sa nezmestili na oboch stranách stretli v nejakom bočnom strete (povedzme len na trave bez bez nejakých výrazných taktických možností možno sem tam nejaký kameň za ktorý by sa dalo schovať) a tak aspoň nejak vykompenzovať minúty ale v častejších prípadoch aj hodiny čakania v pevnosti na boj, na ktorý sa nakoniec dotyčný nezmestil.

Podľa môjho názoru by sa takto posilnila aktivita na bojoch a to hlavne z dlhodobého hľadiska. Pretože terajšia situácia je asi taká, že hráč sa rozhodne chodiť na boje ale dajme tomu, že ho nebaví ísť cez HP tak sa do boja nie vždy dostane a ak sa tak stane viac krát za sebou tak sa vykašle na boje úplne. A poznám aj dosť takých hráčov, ktorý hrajú len pre boje a pri takomto prístupe sa potom vykašle aj na celý west, keďže ho duelovanie alebo úlohy nebavia.

Takže, nie je to síce žiadny plnohodnotný návrh, ale len taký malý podnet na návrh, ktorý by mohla dokončiť už fantázia tvorcov alebo samotných hráčov. Som si istý, že by takéto zlepšenie bolo iba na prospech a to jak hráčov, ktorý by si zabojovali a mali istotu, že si aj zabojujú keď do pevnosti prídu a tak isto by to bolo pozitívne aj z hľadiska autorov, ktorý by takto získali, resp. by si udržali viac hráčov, čo som si istý, že je ich cieľ :)

Mnoho svetov je dnes mŕtvych a jeden z dvôvodov prečo hráči poodchádzali je aj tento, že sa nedostávali do bojov. Tak dúfam, že spoločne niečo vymyslíme a zlepšíme prístupnosť hráčom na boje :howgh:
 

DeletedUser

Hosť
1.na toto slúžia manévre(neslúžia, ale dokážu nahradiť boj v ktorom niesi, lebo si sa tam nedostal)
2.ak do toho niesú dané nuggety tak to Inno nikdy nedá
3.nemáš anketu
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser7574

Hosť
1.na toto slúžia manévre
2.ak do toho niesú dané nuggety tak to Inno nikdy nedá
3.nemáš anketu

Pokiaľ viem, manévre na to nie sú. A necituj úvodný (a dlhý) príspevok, vyzerá to zle.
A k veci, aby som nedostal ban, že príspevok nebol k téme. Neviem aký je podiel tých, čo sa na boj nedostanú k tým, čo sa dostanú. Pokiaľ je vysoký, trebalo by to nejak riešiť. Ale zase spúšťať paralelne 2 boje namiesto jedného, či by to nebolo KO pre server. Teraz by musel prepočítavať zásahy a úhyby nie pre jeden boj ale pre dva, i keď možno s menej hráčmi. A to je len jedna pevnosť z mnohých. Ďalej, k čomu by taký boj bol, dali by sa získať dlhopisy, skúsenosti... nič viac? Tam aspoň ide o pevnosť. Ale určite by to mohla byť jedna z alternatív. Mňa osobne žiadna iná nenapadá. :) Keď ma niečo napadne, ešte pripíšem.
 
1.na toto slúžia manévre(neslúžia, ale dokážu nahradiť boj v ktorom niesi, lebo si sa tam nedostal)
2.ak do toho niesú dané nuggety tak to Inno nikdy nedá
3.nemáš anketu

dajú sa na manévroch získať dlhopisy, skúsenosti a doláre? nie, kôli tomu hráč spravil tento nápad, aby aj hráči ktorí sa nedostali do boja získali vyššie uvedené odmeny

nápad by som možno prijal, no trebalo by ho prepracovat, a to poriadne :)
 

DeletedUser

Hosť
Uhm.
Čo takto spraviť nejaký boj popri hlavnom boji aj pre nich.

Je to čisto na vodcoch aliancie v ktorej hráči sú. Ak velitelia vedia že dopyt prevýši ponuku, majú možnosť vyvolania ďalšieho boja. Nikde totiž nieje napísané že jedna aliancia nemôže vyvolať dva, tri či štyri boje na ten istý čas. Je to o komunikácii medzi hráčmi. Potom už len stačí aby dobrý veliteľ prerozdelil hráčov a rozposlal im HS.

Ale zase spúšťať paralelne 2 boje namiesto jedného, či by to nebolo KO pre server.

Na každom svete je 3x 40 pevností ( malé, stredné , veľké ) a dajú sa vyvolať všetky naraz. Myslím že tvorcovia s takou záťažou počítali a server by to mal eventuálne zvládnuť.

Čiže celé to závisí od vás hráčov ako si urobíte svet, ako vám funguje aliancia, či koľko bojov vyvoláte aby si každý zahral.
 

DeletedUser4451

Hosť
Dovolim si zatial napisat poznamku k tomu co pisal rekimaru kedze o tomto napade celkvoo este len rozmyslam.

3x40 pevnosti.. podla mna by padol server na tyzden keby boli sucasne spustene.. na svete5 je v priemere 6 bojov do tyzdna a kazdy druhy alebo treti den to padne vzdy po nejakom kole nahodne a vsetkym to zamrzne takze si dovolujem toto tvrdenie vyvratit
 

DeletedUser4185

Hosť
Je síce pravda, že sa dajú vyvolať aj ďalšie boje. Ale ja narážam na inú skutočnosť a tou je, že aj ked vyvoláme 2, 3... boje tak aj tak neustrážime, že v každom z nich nebudú hráči navyše pokial nie je pevnosť nezaplnená tak vždy sú nejaký hráči navyše proste som ešte nevidel, že by niekedy na pevnosť prišlo napríklad presne 50 útočníkov (na malú) ani o jedného viac alebo menej a ušlo sa tak miesto naozaj každému kto si ho zaslúžil, teoreticky keď už sa na tú pevnosť dotrepal.

A hlasovanie som nedal, pretože to nie je plnohodnotný návrh je to len nejaký koncept alebo podnet k návrhu. Podľa môjho názoru takmer potrebný, ak nie tak určite pre mnohých hráčov užitočný.
 

DeletedUser

Hosť
Dovolim si zatial napisat poznamku k tomu co pisal rekimaru kedze o tomto napade celkvoo este len rozmyslam.

3x40 pevnosti.. podla mna by padol server na tyzden keby boli sucasne spustene.. na svete5 je v priemere 6 bojov do tyzdna a kazdy druhy alebo treti den to padne vzdy po nejakom kole nahodne a vsetkym to zamrzne takze si dovolujem toto tvrdenie vyvratit

ja si myslim ze nejde len o boje na svete 5 ale aj o to kolko bojov je na ostatnych 4(neratam bufalo a arizonu)lebo bezia na jednom servery.(aspon tak som to niekde cital)
 

DeletedUser4451

Hosť
To je aj tak jedno ked maju uniest vsetky pevnosti naraz..
 

DeletedUser

Hosť
Nikto nevravel že je to dokonalé. Inak to s padaním bojov je podľa mňa skôr zapríčinené pomalosťou vašich internetových spojení.
 

DeletedUser4451

Hosť
Áno jasne, všetkým bojovníkom naraz to padne len kvôli pár luďom, ktorí majú pomalý net, chápem dobre?
 

DeletedUser

Hosť
Nikto nevravel že je to dokonalé. Inak to s padaním bojov je podľa mňa skôr zapríčinené pomalosťou vašich internetových spojení.

Ak sa jedná o pád, ktorý pocítia všetci hráči, tak sa jedná o problémy so serverom, na ktorom je spustený svet, ak sa však jedná o problém u jednotlivých hráčov osobitne - vtedy je na vine internetové pripojenie hráčov
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore