Zrušený účet

DeletedUser

Hosť
Zdravím. Mám jeden dotaz :). Ak niekto určitý čas nepôjde na The-West, zruší sa mu účet. Dá sa ten účet potom obnoviť(Napr. napísať na support a pod.) ?
 

DeletedUser

Hosť
Účet sa ti automaticky zruší po 45 dňoch neaktivity. Samozrejme... aby si k tomu predišiel, môžeš od updatu 1.22 využiť Dovolenkový Režim.
V hre: Nastavenia-Dovolenkový Režim.
Keď sa ti účet zruší, môžeš ho obnoviť tým, že sa znova prihlásiš.... avšak, budeš mať len úroveň 1. Myslím, že support ti účet len tak neobnový :)
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Áno viem, že budeš mať úroveň 1. Ale mňa by práve zaujímalo, či sa dá nejak ta prvá úroveň obísť...:happy1:
 

DeletedUser

Hosť
Tak myslím, že nato ti môže odpovedať len Support....
Ale bez pádnych dôvodov, ktoré by objasnili zmazanie tvojho účtu, asi neuspeješ... :)
 

DeletedUser

Hosť
Škoda(nie, že by som mal nejaký účet na obnovenie:D:D). Ďakujem za odpovede :)

//no áno, nemyslel som len tak obnoviť, bezdvôvodne, ale napríklad, že som niekam cestoval a nestíhol som si dať dovolenkový režim, alebo, že som mal nejakú poruchu s počítačom a pod. :)
 

DeletedUser

Hosť
no west je časovo náročná hra, s tým sa musíš zmieriť. Ale technicky to možné asi nie je.
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Škoda(nie, že by som mal nejaký účet na obnovenie:D:D). Ďakujem za odpovede :)

//no áno, nemyslel som len tak obnoviť, bezdvôvodne, ale napríklad, že som niekam cestoval a nestíhol som si dať dovolenkový režim, alebo, že som mal nejakú poruchu s počítačom a pod. :)

Mozno koli vaznym dovodom by Ti ucet vratili ( Aj ked neviem .. ) Osobne si myslim, ze nie. To co sme vedeli sme Ti povedali, priamu odpoved tu asi nedostanes, takze napis na Support, jazyk Slowakian, hra The West :indian
 

DeletedUser

Hosť
Mozno koli vaznym dovodom by Ti ucet vratili ( Aj ked neviem .. ) Osobne si myslim, ze nie. To co sme vedeli sme Ti povedali, priamu odpoved tu asi nedostanes, takze napis na Support, jazyk Slowakian, hra The West :indian

Zatiaľ s tým nemám nejaké problemy(a dúfam, že ani mať nebudem :D)
Ďakujem :)
 

DeletedUser

Hosť
Tak čo sa týka nemeckých pravidiel, je tam uvedené 45 dní...
V anglických len 28 dní... asi to neakualizovali....
Myslím si, že je to tích 45 dní.... Alebo, žeby bola nejaká zmena ?

keď si pozrieš aktuálne nastavenia servera, tak sa vždy dozvieš správnu hodnotu. Teraz to je, ako povedal Shanghaj, 61 dní.
 
Hore