Zumovo volanie

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
Pri tejto úlohe vám na tw.db chýba nejaké obmedzenie neviete aké tam bude? robil som tu ulohu vnoci, robil som ju o 12:10

no podla popisu určujem že to bude od 07:00 do 12:00? alebo musím mať ten notový papier?

sd8s.png


d7fp.png
 

DeletedUser3682

Hosť
Čas je medzi 8:00 a 12:00 ,a podmienka je mať na sebe noty,čo si získal predtým pri práci Pracovať ako lovec , stačí zadať 10min
 

DeletedUser6326

Hosť
(Zumovo volanie) - 3 hodiny. - Nájdené predmety pri práci: 0/5 - podarilo sa to uz niekomu?

Za tri hodiny najst 5 predmetov.... zda sa mi to nerealne

id: 2101
Leave alone the greenhorns

Sprístupniť
Miesto: Greenhorn Camp in the woods

Ukončiť
Found items during jobs: 5/5
You have to finish this quest in 3 hours.

Odmena
800 Skúsenosti
 

DeletedUser5117

Hosť
Čas je medzi 8:00 a 12:00 ,a podmienka je mať na sebe noty,čo si získal predtým pri práci Pracovať ako lovec , stačí zadať 10min

noty mam, je 10 hodin (salon zatvoreny)... ale v ziadnom salone sa mi neotvara uloha, aby som tam hral na piano... ???!!!
 

DeletedUser

Hosť
ziadny salon nehladaj - chod iba pracovat pracu: hrat na pisane
 

DeletedUser

Hosť
Niekto nejaky napad na tu ulohu ktoru treba stihnut do 3 hodin? Najviac som nasiel 2 predmety.
Bol som dost prekvapeny ze produkty to neberie. Ma to tak byt alebo to je chyba?
 

DeletedUser

Hosť
Niekto nejaky napad na tu ulohu ktoru treba stihnut do 3 hodin? Najviac som nasiel 2 predmety.
Bol som dost prekvapeny ze produkty to neberie. Ma to tak byt alebo to je chyba?


ano, su to predmety, nie produkty

ja som to stihla za hodinu a 20 min :) moja taktika:

- som dobrodruh, tak som si dala este medailu bonusu pre postavu (pomaha s hladanim)
- dala som si aj stvorlistok s 3 listkami na zvysenie stastia.
- mala som na sebe plnu AQ sadu.
- robila som len 15sekundove prace a tocila som ich dokola vzdy po 4. najviac veci som nasla na ''Obchodovanie'' (3-4) ostatne si uz nepamatam, jedna bola tusim ''Lov bobrov''. Podla mna su dobre prace kde sa dava vela bodov navyse.

Dufam ze som aspon trosku pomohla :)
 

DeletedUser

Hosť
aj ja 15sec. prace a padli kazdu pracu som robil max 7x behacka po mape
 

DeletedUser9769

Hosť
Ja som to stihol za 2 hodiny a 45 minút, len tak tak a minul som 187 bodov energie. Robil som 15s práce.
-tiež som dobrodruh, tak som si dal bonus pre postavu aj štvorlístok
-práce som robil bez žiadnej súpravy, iba z vecami ktoré mám v inventáry
- padlo mi to v prácach: - riadiť kolesový parník, výroba rakiev, kŕmenie dobytka, zber agáve a zber cukrovej trstiny.

Prajem veľa štastia, lebo ja som to stihol len na poslednú chvíľu. :)
 

DeletedUser7318

Hosť
ja hovado som prijal večer a dal si práce cez noc ,predmety som aj našiel ,ale neukončil som tú úlohu-teraz to nemám splnené a nemôžem pokračovať :(
 

DeletedUser7318

Hosť
Požiadavky:

- Musíš dokončiť úlohu Opustiť zelenáčov (Zumovo volanie) - 3 hodiny. (-2 dní -10 hodín -19 minút -54 sekúnd zostáva)
- Nájdené predmety pri práci: 5/5 teraz mi toto píše a ide ma poraziť-neprečítal som požiadavky
 

DeletedUser

Hosť
zruš úlohu a skús ju začať znovu možno to pôjde ;)
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore