Zumovo volanie

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser7318

Hosť
dakujem za radu ,už mi to tiež napísali aby som to skúsil a ozaj sa to dá ,som rád ,že v tej úlohe môžem pokračovať :)
 

DeletedUser

Hosť
cela pointa tej úlohy je že ju musis stihnuť splnit do 3 hodín...ak nie musíš ju zrušiť a prijať nanovo...
 

DeletedUser

Hosť
použiteľné produty na zdravie energiu 3-dnový bonus prémia neviem akého a ešte nejaké doláre myslím
 

DeletedUser7068

Hosť
za 23 minut po 60X 15 sekund na hrobech hotovo, svátečná sada+prémko na štěstí
 

DeletedUser9056

Hosť
Hotovo, čas cca 45 minút a cca 100 energie. :)

Postup:

Aktivovať si premium Vyšší príjem, obliecť sa čo najlepšie na danú prácu, točiť 15 sekundovky na prácach pre nízke úrovne (Zber bobúľ, Lov rýb,...) a trošku trpezlivosti. :howgh:
 

DeletedUser

Hosť
prémko si aktivovať je blosť , je to len marketingový ťah, nakoľko prémko zvyšuje len hodnotu predmetov o 50%.
 

DeletedUser9056

Hosť
prémko si aktivovať je blosť , je to len marketingový ťah, nakoľko prémko zvyšuje len hodnotu predmetov o 50%.

No, nakoľko bola nepredávnom tombola, v ktorej bola možnosť získať medaile na rôzne prémia, tak o žiaden marketing nejde. :)
 

DeletedUser8906

Hosť
reverend Roy

Ahojte,

Ma niekto navod ako vyhrat nad tymto NPC? Mne sa to nejak nedarí.
Vzdy mi zoberie okolo 160 - 170 zdravia.

Dakujem za akekolvek rady.
 

DeletedUser10837

Hosť
Mne sa na prvy pokus nepodarilo ziskat produkty.
Pomohli mi tieto rady, dat na seba co najviac oblecenia co pridava bonus do stastia. Ja mam iba 4 kusy veci, tak mal +15% bonus do stastia. Potom robit 15s intervaloch co najlahsie prace. Ja som striedal nabodavanie ryb, rybolov, lov ryb, vzdy po 9x. 3x som ziskal produkt v nabodavani ryb, 1x v rybolove a 1x lov ryb. Minul som 73 bodov energie.
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore