Zvýšený počet obyateľov v meste

Pači sa vám tento nápad ???


  • Celkový počet hlasujúcich
    56
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
Takže...môj návrh spočíva v tom, že by bol maximálny počet členov mesta 100 (namiesto terajších 50)...urobilo by sa to tak, že namiesto terajšich 5 obyvateľov na stupeň obydlia by ich bolo 10..a tým pádom by bol maximálny počet členov 100...

Nemuseli by sa tak zakladať sesterské mestá...a pri boji o pevnosť by bola väčšia pravdepodobnosť naplnenia pevnosti...

Ďalšou výhodou je to, že je zavedený len mestský chat...a tak členovia sesterského mesta nemajú prístup k mestskému chatu...

Dúfam, že sa vám tento nápad páči...

Ak niekto zahlasuje za nie, tak by som bol rád, keby aj uviedol dôvod.
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
.Ragnarok, 9393andy, BE4S7, chlapik555, fagott, Jack Noface, Luqe, Michalsup, shanghaj-kid, simon163, wookie...bol by som rád, keby ste napísali dôvod (pripomienku), prečo ste hlasovali za nie...
 

DeletedUser

Hosť
To, ze chlapik555 dal nie tak to je normalne. On este nikdy s nicim nesuhlasil.
 

DeletedUser

Hosť
Prečo nie? Lebo by to bol dosť značný zásah do hry. Je presne určené ako a polial sa má mesto stavať a koľko v ňom má byť obyvateľov. Ja hneď idem navrhnúť, aby sa TW stal hrou z roku 3256... :p
 

DeletedUser3247

Hosť
myslim ze uz teraz je neskor nizka konkurencie schopnost miest pre ktore je problem zohnat hracov. Tymto by sa ten rozdiel este prehlbil a vyclenilo by sa par miest do ktorych by sa vsetci natrepali.
 

DeletedUser

Hosť
Naco vam ich je viac?Aj tak v top 100 su 2 alebo 3 mesta plne
Nie
Ak mas dobre mesto tak rozosielate sestram aktualne info a nakoniec sesterske su skor kvoli shopom ako kvoli plnemu poctu hracov
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser3241

Hosť
na kontinentoch je rozdielny pocet miest...niekde je velkych 6 inde 20-25 ....si predstav ze ja nednom kontinente by bolo 1/4 celeho sveta....to by bol dobry humac
 

DeletedUser

Hosť
aspon 100 :D keď si tak zoberete tak len nejaké sildisko ma 20 000 ludí :)
 

DeletedUser3241

Hosť
myslim ze lunik 9 do the west asi nedaju :D .......myslis ze na divokom zapade boli sidliska ????
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore