Zvláštna odmena

  • Zakladateľ témy DeletedUser2929
  • Vytvorené

Páči sa vám tento návrh?

  • Áno, súhlasím

    Hlasy: 5 21,7%
  • Áno, ale niečo mi tam nesedí (napíš do príspevku)

    Hlasy: 4 17,4%
  • Nie, je to hrozné!

    Hlasy: 14 60,9%

  • Celkový počet hlasujúcich
    23
  • Anketa je uzavretá .
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser2929

Hosť
Napadla ma takáto vec:

Keď by niekto pracoval napríklad PREDAJ ZBRANÍ INDIÁNOM tak ako je nejaké zranenie tak by bol aj presný opak. Napríklad by vypísalo niečo takéto:

Náčeníkovi kmeňa Seneka sa táto ponuka mimoriadne páčila. Ako odmenu na Teba zoslal Veľkého Zeleného Ducha ktorý Ti pridal +1 do Pohyblivosti

Potom by bol Veľký Červený Duch (+1 do sily), Veľký Modrý Duch (+1 do Zručnosti) a Veľký Žltý Duch (+1 do Charizmy). Šanca že by sa niečo také stalo by bola napr. 10 % za 30 minút (40 % za 2 hodiny). Bolo by to tiež iba o náhode. Čo poviete?
 

DeletedUser

Hosť
Nie, nie každý sa riadi uvedeními schopnostami teda by mu boli na nič. Ale hlavne : nie každý má prácu Predaj zbraní indiánom, teda 1 práca by bola dobrá a ostatné čo? To by sa mohlo napr.: pri práci Lovec odmien dať vlastnosť do Zručnosti. Sú to veľmi ľahko získané vlastnosti, ktoré by sa dali zíkať aj po dosiahnutí 99lvl.
//anketu podla pravidiel ! :)
// a za jednu 30 minutovku (so šťastím nájdenia) by som dostal 4 body schopnosti? ved to je jedna úroveň
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
:eezmurk::eezmurk:1. nápady sa dalej neposielajú:eezmurk::eezmurk:
:kukam::kukam:2. veľmi vysoká šanca:kukam::kukam:
:D:D3. až príliš veľká odmena:D:D
:p:p4. je to ale super:p:p
:):)5. ako povedal shanghaj:):)
 

DeletedUser3247

Hosť
príliš vysoké odmeny. Každý by tu prácu robil, získaval tak vlastnosti a nebolo by to to čo doteraz. Takže za mňa NIE!
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore