Zvyšovanie cien v obchode Union Pacific

DeletedUser

Hosť
Aký máte vy názor na zvyšovanie cien?
Je to treba? Zmenite názor na kupovanie nuggetov?
 

DeletedUser

Hosť
Podľa mňa to je v norme.Neni to o veľa zvýšené a zvýšili to kôli tomu, lebo to hráči dosť využívali a má to dobré bonusy.Len ľutujem tých, ktorý si to kupujú cez nuggety...
 

DeletedUser

Hosť
jj, to čo sa kupovalo najviac ide hore len o dvojnásobok..."to fakt neni veľa" :odJackNoface:
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
No hej, možno pre nás to neni až tak veľa ale pre bežných hráčov je to dosť a dosť ludí sa na West vykašľalo už len kvôli zvyšovaniu cien a nuggeťakom. Menej a menej ludí hra west, zachvíľku tu nik nebude :D
 

DeletedUser

Hosť
Môj názor na zvyšovanie cien v obchode ako aj jeho zavedenie je výhradne vecou INNO nakoľko to je napísané aj v pravidlách pri registrácii ... my hráči sa hold musíme prispôsobiť :p

Videl som tu dokonca aj tému s tým, že sa hráčom nepáčilo zrušenie nálezov špeciálnych produktov na crafting challenge a prehodenie na nákup za 100 nugetov či UPD do Union pacific obchodu - k tomu sa vyjadrím tiež len toľko, že to nieje chamtivosť INNO ale menšie vyváženie úlohy nakoľko je opakovateľná aby sa ju nedalo robiť tak ľahko a tak často. Tiež celkové zavedenie odmeňovania dlhopismi je prospešná vec aspoň podla toho ako to vnímam ja.
Gánite na to, že len ťahajú od nás nugety ale pritom to tak vôbec nieje.
Predtým bolo ťažké sa dostať k okovanej truhle a dalo sa to iba na bojoch a tiež ju zísakli iba najlepší a to spravidla nugeťáci, teraz vám INNO poskytlo možnosť sa k nej dostať prostredníctvom prác, denných zadaní a na bojoch získavajú UPD všetci teda časť tej truhly sa újde každému :)
Na boji získaš práve toľko UPD ako si dobrý hráč a to vnímam ako veľké +
Mnohí ste si ani nevšimli že vám INNO takýmto spôsobom ponúklo jednoduchú cestu k reskillu na ktorý bolo predtým doslova nutné minúť nugety na udobrenie šamanov teraz vám stačí pozbierať 1000 UPD a môžte sa prehodiť na čo len chcete a takýmto spôsobom si dokonca splniť každú úlohu v hre čo bolo predtým nemožné bez použitia nugetov.

Hráči ktorí nepoužívajú nugety položte si hlavne otázku koľko okovaných truhiel som mal predtým ? koľko svietiacích zbraní sa ku mne dostalo predtým ? faktom je, že čo bolo predtým výhradou jednotlivcov sa teraz stalo dostupným pre všetkých ... cena okovaných truhiel či zberateľských predmetov klesla na trhu o polovicu.

Je na každom z Vás či si chce alebo nechce kúpiť nugety a na čo ich použije !
 

DeletedUser

Hosť
podla mna je to zvišovanie bolo zbytocné teraz si nemozem kupit nejaku lepsiu vec na boje :(
 

DeletedUser

Hosť
Mne to nevadí,však ked tú prémiovú vec chcete či už truhlu alebo ten batoh,tak si našetrite UPD alebo si kúpte za 1,60€ Nuggety.Však to si radšej kúpim tie nuggety aj ked viem že je to 2x drahšie ako čakať niekoľko týždnov a plniť Questy pre nejakých 10 UPD,Tak to je pre mna nezmysel..
 

DeletedUser4451

Hosť
Za Nuggety za "1,60" si toho fakt vela kupis, hlavne mrte vela dobrych truhiel ti poviem.
Uplne zbytocne to zvysovanie - ale dalo sa cakat no, peniaze su peniaze
 

DeletedUser

Hosť
Za Nuggety za "1,60" si toho fakt vela kupis, hlavne mrte vela dobrych truhiel ti poviem.
Uplne zbytocne to zvysovanie - ale dalo sa cakat no, peniaze su peniaze

Však dobre,ale ked sa ti už podarí a niečo dobré ti padne tak to si myslím sa ti vyplatí.Ale nie zase každý si môže dovoliť posielať Sms.
 

DeletedUser

Hosť
keď sa podarí :D kúpil osm dve unikatne za 500 nuggetov kus a modrý opasok ktorý som predal za 12k a potom volake hnede nohavice tie osm predal za 15 :D
 
Hore