Deň mŕtvych - diskusia

  • Zakladateľ témy Deleted User - 4
  • Vytvorené

DeletedUser10856

Hosť
ale veru má to jeden zmysel, červené rieky znamenajú že sme sa o kus priblížili v tým poriadnym odmenám :)
 

DeletedUser6282

Hosť
Ja som na tom podobne ako ste písali vyššie čakal som najbližšiu udalosť na Vianoce táto ma dosť prekvapila a tiež mi tie tomboly už lezú krkom. Na druhej strane to nejak nesilím priateľov nepridávam väčšinu som vymazal už po prvej tombole tohoto typu takže nikto vás nenúti pridať si ich 100...

Tie sady sú až na jednu pre stavbára veľmi slabé, bonusy sád sú smiešne nízke a osobne vnímam tieto sady len do počtu lebo na nič (aspoň mne) v podstate nebudú.

Na druhej strane sa mi páčia tie karty, aj keď ja osobne nemám šťastie, aspoň si to môžem prehrať sám. :D
 
Tato akcia sa im podla mna nevydarila ale ako doplnok ok. Supravy su slabe a nezaujimave a aj mimo westu. Uz sa tesim na mimozemstanovu supravu s uffom a laserovou puskou. S tymi supravami to uz prehanaju. Radsej keby sa zamerali na hratelnost hry, urcite by prilakali viac ludi a aj penazi. The west je od urcitej urovne nuda a uz len klikate prace. Vyvoj tejto hry zastal a ide veeeelmi pomaly. niekedy ma clovek pocit ako by the west kodila upratovacka vo volnych chvilach. v porovnani s inymi online hrami je the west par rokov pozadu. Velmi vela ludi prestava hrat lebo je to uz NUDA a keby som nebol v takom dobrom meste tak ani ja uz nehram :)
 

DeletedUser

Hosť
toto je fakt ja som 137 úroveň a už ani na práce nemám aké klikať lebo už mám aj remeslo spnené (okrem stupňa 650 ale to je na dlho), úlohy už mám (okrem pevnostnej horúčky neviem dostať vlajku a poslednej časti hl. príbehu kt. dokončím v pribehu mesiaca čiže už absolútne nebudem mať ani na čo klikať. dúfam že dobrodružstvá budú dobré inak sa už nič nebude dať robiť)

A áno ja viem že sá robiť všeličo , lenže pri boji sa človek veľmi nezabaví , to už je si lepšie zahrať nejakú stratégiu kde sa to dá ovplyvniť nie len niekoho počúvať a duely sú klikanica o náhode .....


Takže neviem čo fakt robiť poradte mi :)
 

DeletedUser

Hosť
A ked sa pozrite napríklad na TW-DB tak vidíte , že úlohy pre levely 50+ proste nie sú alebo straštne málo tak čo tu potom človek má iné robiť ? čítať ako niečo nové robia a počúvať stephanie kt. vymyslela 4. akciu s klikaním na priateľov , fakt mrzuté , alebo naposledy čo bolo tak ukazovali v inno ako robili srdiečka na valentín. no to by spravil každý 15 ročný chalam kt. neprepadá z informatiky.

posledný rok

Animácie - zlé (neberiem mapu pre 2.0 tá bola super ale tento rok beriem)
Nové úlohy - nič moc
Nový prínos - tomboly - zlé
CD (ceľkový dojem)- spamätajte sa
 
Este jedna otazka. kedze na valentina bol identicky system tomboly a kazde srdiecko nad 180k bolo nejakym pomerom menene na UPD. Je tomu aj teraz tak?
 

DeletedUser

Hosť
ako splnim poslednu ulohu zo serie (nepokoj v tombstone) neviem najst to pouzivatelske menu poradi pls niekto?:)
 

DeletedUser3150

Hosť
to co pisu ze Každý hráč dostane každý deň jednu hru zadarmo. +1 hra z cirkusu to navýši na dve hry zadarmo. kde to najdem ten cirkus aby som mohol hrat dve hry zadarmo
 
V8SReeW.png

Tam ti píše, že si musíš kúpiť aspoň 200 nuggetov, aby si dostal to extra točenie
 
Hore