Deň mŕtvych - diskusia

  • Zakladateľ témy Deleted User - 4
  • Vytvorené

DeletedUser6273

Hosť
Hm, deň mŕtvych, nedalo by sa niečo urobiť s tými červenými riekami ? Podľa môjho subjektívneho názoru je to strašné, to radšej nič ako toto

Dúfam že nabudúce nevymyslia blikajúcu obrazovku ako formu odmeny :(
 

Deleted User - 4

Hosť
To asi až na budúci rok, prípadne počas iných akcií. Ako návrh to pošlem ďalej.
 

DeletedUser

Hosť
Linteo on ťa prosil aby sa to nestalo čiže to v žiadnom prípade neposielaj dalej lebo ochvíľu to tu máme
 

Deleted User - 4

Hosť
Otázka bola, či by sa nedalo niečo urobiť s tými riekami.
 

DeletedUser

Hosť
no nevadí zle sme sa pochopili. Inak už po veľkom páde nič nepadá super práca inno :)
Inak musím pochváliť aj našu novú wiki ide vám to super (ja viem že sem ten príspevok nepatrí ale predsa dosť ste spravili aj o dni mrtvych aj o dobrodružstvach )
 

DeletedUser9056

Hosť
Inak musím pochváliť aj našu novú wiki ide vám to super (ja viem že sem ten príspevok nepatrí ale predsa dosť ste spravili aj o dni mrtvych aj o dobrodružstvach )

Sme radi, že prvé ohlasy sú už tak skoro a ešte k tomu pozitívne. Ochvíľu budeme o wiki písať už aj tu na fóre, no ešte pred tým je mnoho práce. :)
 

DeletedUser4214

Hosť
koľko treba tych kriakov na poslednú truhlu? mám 90K akurat dnes. či sa mi oplati pracovať nonstop alebo vôbec. ďakujem.
 
200 upd na karty a viete čo mám ? nič, ak to slušne napíšem, Ďakujem ale takúto hru už nikdy viac ...
 

DeletedUser10341

Hosť
Dostal som taký nápad že by som možno skúsil urobiť niaký dabing toho anglického videa na tie dobrodružstvá...skúsim na internete niečo pohľadať :)
 
Hore