Veľkonočné zúčtovanie - diskusia

  • Zakladateľ témy Deleted User - 4
  • Vytvorené

DeletedUser

Hosť
Je pekné že nuggeťáci držia túto hru ale pred rokom nemali problém dať točenie aj za upd :(.... a tie vajcia sú tam len tak aby sa nepovedalo že je to len o nuggetoch :)
 

DeletedUser10486

Hosť
Mohli by ste už dať sakra tombolu za UPD !!! :grrr: censored Lebo tie nugetty áááách bože,Oktoberfest bol aspoň za UPD,teraz už nič,zase vám došiel na rozum nápad s vajcami,srdiečkami atď. :ehmehm: :eezmurk: :grrr:
 

DeletedUser7914

Hosť
event-dobry
Veci-stredne dobre
Cena-To uz je ale zle

zase ale ze zase nieco pre nuggetakov.
tak akoze suhlasim s Cmelkom.
 

DeletedUser7159

Hosť
Hernú udalosť hodnotím pozitívne, súprava veľkonočného zúčtovania pre mňa má veľký zmysel, hlavne na duely, keďže dáva veľa strieľania. :)

Chválim.
 

DeletedUser

Hosť
ale veď už toľko neplačne, dennou aktivitou si nejaké tie nuggety môžete našetriť aj zadarmo :p
 

DeletedUser

Hosť
ale nie 800 :p
inak však mením svoj názor lebo za ajíčka ktoré som získla z prác som už zíkal dosť pekných vecí hlavne súprava vZ je dobra
 

DeletedUser

Hosť
už len ten zúčtovací set je super na vyššom lvl...a z tých nových sa dá niečo dostať aj prípadne kúpiť

a je to ako vo všetkom.... zaplatíš veľa - máš viac, zaplatíš menej - máš menej :)

zaplatíš veľa - vozíš sa na Mercedese, zaplatíš menej - vozíš sa na bicykli... a krik ti nepomôže :D
 

DeletedUser9151

Hosť
Ja len tolko k tomu že za boje možete davať viac vajec lebo inač kazdy potom nato kašle. Pekne sviatky
 

DeletedUser

Hosť
Osobne som za tie denné prémiové účty za vajcia a podobné veci dosť vďačný :) skoro vždy to používam čiže stačí mi aj to :) a zúčtovacia sada je fakt suprová :)
 

DeletedUser

Hosť
Myslím, že je to dobrá udalosť. Nie je problém získať celú sadu veľkonočného zúčtovania, staćí robiť pravidelne práce, použiť premium, ktoré občas padne zo súboja a máte dosť vajec na "točenie" Veľkého Freda Mne už chýbajú len tri veci do kompletnej sady a času je ešte dosť, veď to končí až 4. mája. Sadu zrejme ani nepoužijem, ale aj tak poteší :) A ako tu už niekto písal, nugeťákov potrebujú, aby táto hra mohla napredovať a nezanikla. Veď keď sa im to finančne neoplatí, tak to "vypnú".
 

DeletedUser

Hosť
tiež si myslím, že za boje o pevnosti mohlo byť viac vajec, lebo ak upadneš do kómy, tak ťa to vyradí na čas zo zbierania vajec(ak nemáš posilnenia...)
 

DeletedUser

Hosť
inak ukáže niekto z bety tie súpravy aj nám ? alebo napíše v čom sú podobné starým a či sú lepšie / horšie oproti starým ?
 

DeletedUser6282

Hosť
ja mám takéto z bety ale je to anglicky

http://i.imgur.com/B6jyd2S.jpg

Inak sa všetci len sťažujete ale tí, ktorí vedie ako táto hra funguje vedia, že treba mať účty na 2-3 svetoch a meniť doláre na jeden, napríklad na texase len zbieram produkty, zadám denne 3 hodiny práce, boj a ide to pomaly. Od Vianoc po veľkú noc to už je pekná suma...
[SPOIL]
B6jyd2S.jpg
[/SPOIL]
 

DeletedUser3724

Hosť
neviem ci zmenili vzorec alebo co ale asi z 25 toceni za free mi padla najlepsia len 1x satka co je z kategorie za 25 nugg ... ale zase za 25 nugg mi padol opadok co je asi z kategorie za 150 ale inak bieda to free tocenie ...

a dalsia vec nepredajnost itemov pocas tomboly skor sa pisalo o bugu ale podla toho co pisali na beta fore sa budu dat predat na trhu az po tombole ...

ale tak aspon kusok spestrenie a zbieranie vajicok :)
 
Hore