Veľkonočné zúčtovanie - diskusia

  • Zakladateľ témy Deleted User - 4
  • Vytvorené

DeletedUser

Hosť
Ani mne neprichádza.. klikni na tie vajíčka kde ti ukazuje koľko ich máš
 

Deleted User - 4

Hosť
Ahoj.Neposiela oznamenie ked dostatanem od kamarata vajicko?

Nie, vývojári to zmenili, keďže ste sa hráči sťažovali, že vám to spamovalo oznámenia.

Stav vajíčok si môžeš zobraziť v hornej lište, po kliknutí na to vajíčko, čo tam teraz je.
 

DeletedUser3724

Hosť
skuste sa obliest na vystupovanie kedze kopiruje schopnosti
 

Deleted User - 4

Hosť
Mimochodom, ak v tom dueli prehráte, duel proti tomu istému banditovi je potom zadarmo. Takže, ak ste si dali banditu napr. za 150 nuggetov a v tom dueli prehráte, nestratíte ich.
Ale iba vtedy, ak banditu nepodplatíte, lebo podplatenie je brané ako víťazstvo.
 

DeletedUser6273

Hosť
Je ozaj na zváženie, ak sa v tombole za 150 nug "vyduelujú" truhlice :
Oceľovka - [Huckleberryho obyčajné nohavice]
Drahá - [Hnedé tepláky]

:(

Také veci by tam už ozaj nemali byť.
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Ja som mal v tak vytočenej oceľovke Roman Noseho kamennú retiazku.
A v unikátnej truhlici za 150 nuggetov som mal Hnedý stetson.
 

Deleted User - 4

Hosť
Odkážem vyššie, ale či sa s tým niečo spraví, to neviem napísať. To je skôr problém obsahu truhlíc.
 

DeletedUser

Hosť
To viem Linteo, ale skôr mi ide o to, že tam mohli skôr dať niečo iné ako bežne dostupné itemy z UPD shopu.

Takisto som si vytočil za 800 nuggetov Mimoriadnu obálku, ktorá je dosť zbytočná v tejto tombole, keďže sa za dlhopisy netočí.
 

DeletedUser

Hosť
robíš si z neho sradndu ? vymeniť 800 nuggiet na cirkus ?
 

DeletedUser3724

Hosť
moje skusenosti .. Delaware : som duelant a este som neprehral .. neviem ako to je mozne ale ani raz ma netrafili (no par krat ale vela krat ma vobec netrafia ) .. tocim iba toho za free.
El Paso .. polo stavbar polo obchodnik kedze reskillujem postupne... ked som obleceny na obchodovanie vacsinu vyhram .. ale aj prehram sem tam
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
ja prehrávam dosť často...aj keď mám na sebe cullena...no nie som duelantka, ani vojak....
 
Hore