Vylepšovanie predmetov

  • Zakladateľ témy Deleted User - 4
  • Vytvorené

Deleted User - 4

Hosť
Mal by to byť ten lvl 999, ale k tomu sa určite nikto nedopracuje. Čím vyššia úroveň predmetu, tým je potrebných viac predmetov a bude treba veľké odhodlanie, aby niekto prekonal tú desiatu úroveň.
Len potrebný čas na spájanie tých vecí, napr. ak by bolo potrebných 60 000 predmetov a jedno spojenie vám trvá 3 sekundy, tak by ste potrebovali 180 000 sekúnd, čo je 50 hodín. Komu by sa to chcelo :)

Reálne je, že sa v hre bude vyskytovať viac predmetov na úrovni 1 a potom sem tam aj na 2 a už len pár na 3 a výnimočne na 4 a možno, ak chce ozaj niekto, extra na 5 :)
 
No realne to bude podla mna do urovne 3. vyssimi sa netreba ani zaoberat pretoze zlepsenie z 3 na 4 nebude ekonomicky efektivne. A tie bludy s levelom 50 alebo dokonca 999 su asi len na ukazku. A dokonca kazdym levelom sa to zlepsenie zmensuje. Aspon co som si vsimol na bete kde som zlepsoval kusu. na prvom levely ju zlepsilo o 8 ale z prveho na druhy uz len o 7. takze cim vyssie idete tym mensie zlepsenie. Ale zas u koni to tak nieje. takze neviem aky to ma alegoritmus.
Do tej Yumy ale pojdem a ked sa postasti aj odpadlikovu pusku do levelu 1 dam. veci od krajcira a zmiesaneho tovaru sa neoplatia zlepsovat. kone na speed a pusky ano. ako som uz pisal predtym uvidi sa aky to bude mat vplyv na pevnosti kedze to DMG dost stupne. Aby sme namiesto 30 kol nemali len 20. ale to je len teoria
 

Deleted User - 4

Hosť
Mne by sa inak páčilo, ak by sa dali veci kombinovať, napr. nejaká jedna puška + iná puška + niečo a vzniklo by z toho niečo nové, proste normálna výroba vecí. Napr. aj svietiacich, na ktoré by bolo treba nejaké množstvo obyčajných atď.
 
Ano to by bolo lepsie. alebo ako jedna hracka na beta forume pisala ze to skombinovat s remeslom a tam vylespovat veci. Toto tiez nieje zle ale fakt ako kone a zbrane mi nic ine nepride logicke vylepsovat. setove veci su dost drahe a vacne aby som ich mal 3 ci 9 kusov na vylepsenie ked na tu prvu uroven to aj tak moc nevylepsi. A normalne veci z obchodov sa tiez nejak neoplatia pokial ma clovek supravy. lebo ani vylepsenim obycajnych veci na neviem aku uroven nikdy nedosiahnete to co vam da bonus supravy. ale vravim kone na speed a kto nema nejaku specialnu pusku tak aj to sa oplati.
 

Deleted User - 4

Hosť
To bol len príklad. Ak to trvá milisekundu, tak fajn, časom sa netreba trápiť.
 

Deleted User - 4

Hosť
Takže sa už nemusíte "nudiť" nejakým objavovaním tých tajných úspechov, keď je to tam tak pekne spracované, fajn :)

Stránka na wiki bude aj tu, tieto informácie majú k dispozícii všetci z bety. Spracovať to môže každý hráč, ktorý má záujem :)


Vylepšovanie predmetov

- 3 identické predmety sa dajú spojiť do predmetu s úrovňou x+1. Príklad: 3 modré šatky sa dajú spojiť do jednej šatky na úrovni 1. Tri šatky na úrovni 1 sa dajú spojiť do jednej šatky na úrovni 2.
- Vylepšovanie predmetov stojí doláre alebo nuggety, záleží od ceny predmetov a úrovne.
- Momentálne môžete vylepšovať predmety až do úrovne 5 (to sa môže čoskoro zmeniť).
- Momentálne sa zvýšia iba nasledujúce bonusy: schopnosti a vlastnosti, poškodenie a rýchlosť cestovania. Fungujú aj predmety, ktorých bonusy sa počítajú podľa úrovne.
- Vylepšené predmety sú predajné, ale nedajú sa vydražiť. Pozor: Predajná cena sa nemení.
- Bonusy súprav ostávajú rovnaké. Môžete kombinovať aj predmety rozličných úrovní na fungovanie bonusu zo súpravy.
- Boli pridané nové úspechy (aj zopár tajných)
- Za vylepšovanie môžete platiť dolármi alebo nuggetami (poznámka: Momentálne nemáte na výber, musíte platiť len dolármi. Toto sa zmení)
- Filter v inventári ukáže všetky predmety, ktoré sa dajú vylepšiť. (Čoskoro iba predmety, ktoré máte aspoň 2 kusy)
- Hľadanie v inventári bolo presunuté na spodok.
- Ceny viacerých predmetov boli upravené pre lepší balanc a férovejšie ceny pri vylepšovaní.
- Dôležité: Od úrovne 0 do úrovne 1 dostanete vždy +1 ku schopnosti a vlastnosti. Potom dostanete presne 10% zo základnej hodnoty s každým vylepšením. Funguje matematické zaokrúhlenie - príklad: Základný predmet s +1 silou a +3 silou úderu sa vylepší na úroveň 1. Hodnoty sú potom +2 sila a +4 sila úderu. Na úrovni 2 bude mať predmet stále +2 silu (1,2) a +4 silu úderu (+3,6). Tak to zostane až do úrovne 5, kedy bude mať +2 silu (1,5) a +5 silu úderu (4,5).

http://wiki.the-west.sk/wiki/Vylepšovanie_predmetov
 

DeletedUser3724

Hosť
ten uspech ze mat 3 oslov na urovni 10 to si robia srandu ? :D ok zatial sa bude dat podla toho co pisal linteo iba do 5 ale tak asi casom bude viac ked je taky uspech .. ale na urovni 10 ? :D to je 60 000 oslov x 3 :D vela stastia :D

edit: trosku som pocital .. 180 000 oslikov stoji 22 500 000.. a to nepocitam uz upgrade :D
 

DeletedUser

Hosť
mám otázočku , vylepším si teraz šatku z cullenovej súpravy na 1. stupeň -

Budem mať stále bonus celej súpravy ? a zväčší / zmenší sa ten bonus súpravy ?


Inak predstavte si že niekto spojí 3 hovdahy :D
 

DeletedUser5355

Hosť
bonus súprav ostane vždy rovnaký, zlepší sa len daná vec
 

DeletedUser

Hosť
a inak nerozmýšľali ste aj nad tým , že pre bežného hráča to urobí len zle ?
Lebo zberatelia namiesto toho , aby dali iným 1 z 3 vzácnych oblečení , pušiek , koltov ...
si ich dajú do 1 a budú ešte väčšie rozdieli medzi nuggetármi a nennugetármi
 

Deleted User - 4

Hosť
Milí hráči,

rozhodli sme sa nezahrnúť vylepšovanie predmetov do tejto aktualizácie hry.

Aj keď táto funkcia funguje celkom stabilne vo svetoch verejnej bety a všetky hlavné technické problémy už boli vyriešené, nie sme ešte stále spokojní s herným dizajnom a chceli by sme mať viac času, aby sme mohli reagovať na spätnú väzbu od vás, hernej komunity.

Hlavné obavy (prichádzajúce hlavne od hernej komunity)

- Predmety s nízkou úrovňou sú často príliš drahé na vylepšenie
- Predmety s nízkou úrovňou sa často nestanú výrazne lepšie, aj keď sa vylepšia na vyššie úrovne
- Niektoré veľmi vzácne predmety by stratili svoje postavenie, pretože niektoré vylepšené obyčajné predmety by boli oveľa silnejšie

Budúci týždeň využijeme na vyriešenie týchto problémov, ako sa len bude dať a potom zahrnieme vylepšovanie predmetov do verzie 2.21
 
Ano prve dve obavy su opodstatnene. cakal som lepsie vylepsenia schopnosti a vlastnosti. v tejto forme ako je to teraz na bete to nema vyznam cokolvek na oblecenie zlepsovat. okrem veci co mate navyse do supravy. zbrane a kone to je o inom.

ta posledna obava je myslim trosku neopodstatnena pretoze ked zlepsim pusku na uroven NB pusky tak tiez miniem na to milion. ak to nema byt lepsie ako vzacne veci nema vyznam ich za tak velke peniaze zlepsovat a tym padom cele zlepsovanie veci straca vyznam. Niekde kompromis musi byt.
 
Hore