Vylepšovanie predmetov

  • Zakladateľ témy Deleted User - 4
  • Vytvorené

DeletedUser7318

Hosť
a ešte ten inventár sa trocha zvatší, lebo všetky vylepšené veci dá zvlášť :) a podla stupňov
 

DeletedUser10939

Hosť
No skúšal som sa trochu zamyslieť . dajme tomu, že by hráč chcel vylepšiť taký drahý opasok s prackou pečate na úroveň 5. potreboval by 3 na 5 opaskov úrovne 0. to je 243ks x 25.185 dolárov/ks = 6.119.955 dolárov. A ešte som nerátal poplatok za výrobu. ako to slušne : pre Pána ..... tak drahá vec musí byť vzácnejšia a lepšia ako akákoľvek súpravová a svietiaca vec. aká obava zo straty významu vzácnych vecí ????? Toto nebude vzácna vec ????

A ešte podotázka : ako zaručíte hráčom, že vylepšené veci, do ktorých vrazia nehorázne, poctivým každodenným hraním nadobudnuté doláre , neprelezú nové , každým kolom lepšie tombolové súpravy? inak povedané, hráč natrepe nehorázne doláre do vylepšení, bude mať najlepšie veci na boje, dueli alebo práce a zrazu vylezie nejaká lepšia súprava, ktorá sa bude dať zohnať za pár šupov. celá jeho snaha a všetko čo v hre nahral a čas, ktorý tomu venoval pôjdu slušne povedané "hore komínom" ( alebo iným "orgánom" ). viete si potom predstaviť nejakú tú motiváciu na ďalšie hranie ?

To je asi celý môj výlev :D
 

DeletedUser7914

Hosť
Suhlasim s Mikim.Co ked pride nejaka nova suprava? Ako vravel miki,Napr. Investujem do vylepsovania veci niekolko 100 000-oviek alebo dokonca milionov, A potom na konec vyjde suprava co bude o niekolko krat lepsia ako vylepseny item/suprava?
 

DeletedUser

Hosť
to máš vždy tak, každou tombolou...v podstate, keď si kupuješ tombolové veci z trhu či pušky, tiež strácaš,lebo každou tombolu prídu lepšie. Je to len na tebe, či budeš vylepšovať alebo nie, a hlavne čo...
 

DeletedUser3724

Hosť
nieco nove ohladom upgradovania ? ze kedy to bude vsade ?
 

DeletedUser9513

Hosť
Aktualizácia hry by mala prebehnúť 11.03.2015. Budeme vás včas informovať, ak by sa náhodou niečo zmenilo.
Čo sa zmenilo? :)
 

DeletedUser5174

Hosť
tiež by ma zaujímalo, kedy sa budú dať vylepšovať už konečne veci i na SK serveroch
 

DeletedUser7473

Hosť
planuje sa zakomponovat aj vylepsovanie zbrani pre vyhercov tomboly?
 

DeletedUser

Hosť
Cena za vylepšovanie

Mnohý sa asi pýtate koľko bude stáť tá a tá vec na taký a taký level a preto vám ponúkam vzorec ako to vypočítať :
1. Cena sa odvíja od ceny pôvodného predmetu , cena pôvodného predmetu bude od teraz X
2. každý nový stupeň potrebuje 3 veci z predošlého stupňa , čiže podľa toho koľkáty je stupeň toľkáta mocnina trojky to bude (4. stupeň .... 3 na 4tú)
3. samotné vylepšenie stojí peniaze - prvý stupeň stojí jednonásobok danej ceny ďalší dvojnásobok atd. No lenže mi musíme vylepšiť danú vec na 1. stupeň 3 x ak chceme ísť až na druhý stupeň lebo na 2. stupeň potrebujeme 3x vylepšený prvý stupeň

Možno máte z toho guláš a preto vám dávam jednoducho matematický zápis tej ceny danej veci s cenou X

3 na n * X + 2*x*3 na (n-1) + 3*x*3 na (n-2) + 4 * x * 3 na (n-3) ... (a tak dalej) až kým sa nedostaneme k k tomu že n- [niečo] bude 0


Ak stále nechápete , napíšte mi osobnú správu , a ja vám to vyrátam
 

DeletedUser2852

Hosť
Pozitivne je, ze sa vzdy vylepsenie podari. Lebo nie vsade je to pravidlom :)
 
Hore