Veľkonočné zúčtovanie - diskusia

  • Zakladateľ témy Deleted User - 4
  • Vytvorené

Deleted User - 4

Hosť
Pochváľte sa, čo pekného ste získali vo veľkonočnom zúčtovaní!

Radi si taktiež prečítame vaše názory, kritiku alebo aj návrhy na zlepšienie hernej udalosti.
 

DeletedUser10197

Hosť
tam píše že ma nemôže nijak zraniť a práve ma dal do bezvedmia a som v hotely
 

DeletedUser

Hosť
čakal som niečo lepšie :/. Bonus zo súprav je žalostnou kombináciou minuloročných súprav. Aspoň upd mohli nechať, zase je to len o nuggetoch :)
A tie ceny za najlepšiu sériu ste mohli rovno nazvať ,,Ceny pre najväčšieho nuggeťáka" :)
 

DeletedUser10486

Hosť
Mohlo to byť za UPD :) Zas a raz niečo pre nugeťákov :) Našiel som Bass Revesove topánky,klobúk a obálku s 50UPD -.-
 

DeletedUser9056

Hosť
Ale no ták, áno, nie sú to moc dobré veci, ale je to zadarmo. Vždy lepšie ako nič. :)

Očividne sa opäť opakuje to, čo pri každej udalosti, stále len nadávate, že to nie je úplne zadarmo, ale pritom vždy po nej máte v inventári o kôpku predmetov viac...

//. Mali by ste skôr riešiť, prečo sa mi nedá prihlásiť na Buffo. :/
 

DeletedUser

Hosť
nejde o to že je to za nuggety, aj tie si raz za čas kúpim ale o to že si šetrím upc od vianoc a oni to dajú len za nuggety :)
 

DeletedUser

Hosť
škoda že pri tejto novej tombole nie je možnosť točiť aj vajcom , napríklad 2500 vajec za 2. kategóriu , 10 000 za 3. a 50 000 za tú najlepšiu
 

DeletedUser9939

Hosť
Áno, každý nadáva na tomboli, lebo sú vždy spravené len pre určitých hráčov.
Keď si človek nasporí dlhopisy, sú mu na prd.
Na vianoce sa napríklad dalo kupovať aj za doláre, ALE ČO Z TOHO ?? Kto z bežných hráčov nasporí pol milióna ?
Ale dobre budiž, sú tu taký, ktorý si to môžu dovoliť aj niekoľko krát, lenže to potom nechcú nikomu tie veci a predať aj keď ich majú plné inventáre, alebo zabijú takú cenu, že si o nich môžu ostatný len snívať.
TAK NA ČO JE TO POTOM DOBRÉ ??????
Jediný event, ktorý bol podľa mňa naozaj dobrý a dal sa "použiť" bol na Deň Nezávislosti.
Aj keď tú súpravu, nie každý využil, mohol ju získať každý, ale tieto ?? Teraz si nuggeťáci nazbierajú veci zo súprav a budú zdierať nových hráčov a nízke úrovne.
To nechápem :(


Len môj názor.
 

DeletedUser5014

Hosť
Nechápu kdo tě "zdiera",je to furt free hra,jde hrát i bez souprav,a jestli je chceš,tak expy,šetři dolary a čekej až se objeví na trhu,nebo si kup nugety a dueluj ted v tombole,když nebudou nugetáci,dopadnem jak lagoonia nebo jak se jmenovala ta hra,kterou ukončili. A jinak hezké velikonoční svátky všem.


Taky jen můj názor
 

DeletedUser9939

Hosť
Sú taký hráči, čo chcú len jednu súpravu a nič viac nepotreujú, a sú taký, čo majú všetko ale nedajú nič.
O to mi ide. Ja napríklad tiež neskupujem všetko a stále šetrím a nemôžem nahrabať keše :(
A nevravím, že tu nemôžu byť nugeťáci, viem že taký držia hru.
Čo sa týka tomboli, čo mám duelovať ? Už som raz dal toho prvého a čo viac ? Vajcia som použil aby som mohol duelovať znova a prehral som, tak na čo to je ?
Keď idem na volný pokus vyhrám. Keď použijem vajcia na okamžitý ďalší pokus, prehrám
 
Hore