Deň mŕtvych - diskusia

  • Zakladateľ témy Deleted User - 4
  • Vytvorené

DeletedUser3724

Hosť
La Catrina alebo El Mariachiho truhlica aky je medzi nimi rozdiel ? ake sety su v nich ? nech viem co vybrat

edit: ok uz viem jedno je pre muza a jedno pre zenu :D
 

DeletedUser3724

Hosť
dalsi dotaz :D kedy sa objavy taska na generovanie kvietkov v obchode ? je tam iba to haloweenske a ked na to kliknem je to prazdne
 

Deleted User - 4

Hosť
dalsi dotaz :D kedy sa objavy taska na generovanie kvietkov v obchode ? je tam iba to haloweenske a ked na to kliknem je to prazdne

Pracuje sa na tom :)

// Hotovo

high_flower_container.png
 

DeletedUser

Hosť
ja sa radšej nevyjadrím, lebo by to nebolo práve v súlade s pravidlami, čo si o tejto ďalšej tombole myslím....ľuďom nedajú cez žiadne sviatky dýchať, posielaj kvietky, srdiečka, raketky a podobné somarinky....už mám tých tombolí a podobných vecí plný zadok.
 

DeletedUser

Hosť
moja reč berrynka , ved di palovej ... nám ledva pred mesiacom skončil octoberfest
 

DeletedUser9056

Hosť
Najviac ma ale štve tá predstava... Divoký západ, prídem pred salón na jaguárovi (jaguár na divokom západe ?! veď mi ma zožral skôr ako sa stihnem pototo zo strachu), v ruke ten Huitzaguhitkxcxyt (nejaký konár či čo to je)... :D

---

Z celej udalosti ma najviac bavia tie dva nové smajlíky na chate.:DD

sheep.gif
sheep_rainbow.gif
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser9056

Hosť
toto a divoký západ? nebuď smiešny..ťavy, gatlingy, fanta,howdah, vianočné veci apod.

vieš, keď niekto vidí iba peniaze, tak nehľadí na nikoho...

To mi všetko príde vcelku normálne, lebo to sú veci, čo sú bežné aj v reálnom živote. Veď na ťavách sa cestuje, howdah je bežný kolt,... No tie zbrane čo nemajú ani názov, veď to pomaly ani google nepozná. :neisty:
 

DeletedUser9513

Hosť
Vždy keď príde tombola, tak je hneď úbytok hráčov na bojoch o pevnosť, pretože sa im viac oplatí robiť práce ako dostať kómu v boji, prísť o všetku energiu a tak ma napadla otázka, či by za boje o pevnosť nemohlo padať viac tých raketiek, srdiečok, kvetiniek a pod. ? :)
 

DeletedUser

Hosť
mne napadá (lebo je hľúpe keď ťa niečo napadne) či je potrebné robiť tombolu každý mesiac ve´d sa za ten čas ani UPD nedajú nazbierať
 

DeletedUser3150

Hosť
Zdravim vas dnes mi prislo oznamenie: Za svoju usilovnú prácu si dostal(a) odmenu Červené rieky co presne to znamena?
 

Deleted User - 4

Hosť
Je to odmena, ktorá sa odomkla pre celý svet, rieky sa zafarbili na červeno :)
 
Úprimne? :D Aby ti bolo zle z tej, no to ani nie je červená :D
Mne osobne to prekáža, takže to je skôr trest ako odmena :)
 
Hore