Vylepšovanie predmetov

  • Zakladateľ témy Deleted User - 4
  • Vytvorené

Deleted User - 4

Hosť
Z novou verziou pribudne do hry možnosť vylepšovať predmety. Aký je na to váš názor?

Vylepšovanie predmetov

Teraz môžete vylepšiť svoje predmety a spraviť z nich silnejšie verzie.
Budete potrebovať tri identické predmety a zopár dolárov alebo nuggetov.
Potom tieto predmety môžete zmeniť na vylepšený predmet, ktorý bude mať vyššie bonusy.
Vylepšovať môžete aj vylepšené predmety a spraviť ich tak ešte silnejšie. Napr. tri predmety na úrovni 1 môžete vylepšiť do predmetu na úrovni 2.
Toto funguje skoro so všetkými predmetmi, okrem zopár vzácnych.
Za vylepšenie môžete získať úspechy, boli pridané aj nejaké tajné.
 

DeletedUser7318

Hosť
Na bete sa to už dá a ja som si aj pár predmetov vylepšil aj na stupeň 2 a mne osobne sa to moc páči a tuším 2 či 3 úspechy som aj dostal
 

DeletedUser9646

Hosť
gUJ5Vov.png
ALEBO
PSQjaDI.png
ALEBO
HPdbvId.png

Toto vraví za všetko :D
 
Naposledy upravené moderátorom:

Deleted User - 4

Hosť
A koľko budeš potrebovať tých pušiek, aby si mal jednu na 50 úrovni?
 

DeletedUser9646

Hosť
Ako pre Nugeťákov nič extra keď majú najprv CB pušku aj po 5 ks :D
a nakoľko sa to bude dať aj za nugg tak nie je o čom.
Keď niekto nabehne sám na 20-tich V BoP a dá všetkých dole :D
 

DeletedUser5355

Hosť
nedávaj sem predmety na takých úrovniach, zbytočne strašíš ľudí
 
realne vylepsenie je do levelu 3 kde potrebujes 27 predmetov. potom je to uz utopia. Zo supravovych veci a zbrani pochybujem ze ma niekto po 9 co dokonca 27 kusov takze tymto by som sa nejak nezaoberal. dalsia vec co som si na bete vsimol ze cim vyssi level vylepsenia tak nizsia efektivnost. kazdym stupnom to klesa. moj nazor je ten ze celkovo sa oplatia vylepsovat normalne kone na speed a pusky. a este veci na vlastnosti. spojenim trch veci do jednej vela schopnosti neprida. asi tak +1 co je skoro nic. uvidime aky to bude mat vplyv na pevnosti kedze sa nam asi rapidne zvysi DMG a Hp nejak nestupne.
 

DeletedUser3724

Hosť
bude obmedzeny max lvl ? lebo na beta bol na zaciatku max lvl 2 a potom to pustili aj dalej.. ale upgrade pre nejake setove veci bude asi nerealny pre nejake plaste a take na lvl vyssi ako 1 kedze na 2 treba uz 9ks
 

DeletedUser5355

Hosť
max je tuším 5 a už aj to je celkom drahé aj keď upgraduješ len obyčajné veci
 

DeletedUser3724

Hosť
drahe ako drahe .. ale na ten lvl 5 treba cez 240 kusov
 

DeletedUser8766

Hosť
hmmm ak ide vylepšit aj odpadlík tak moja smola :( ... omg ani neviem kolko koní som dal dedovi :D
 
Ano aj odpadlikove veci sa daju. Puska bude velmi zaujimava vec na zlepsovanie ale myslim ze viac ako 9 ks na level 2 nebude realne. kazdopadne by sa hodil nejaky kalkulator ktorym by sa dali vypocitat zmeny. Ci sa to vlastne oplati kupovat a zlepsovat. Urcite zlepsim na level 3 Yumu co moze dat speed okolo 300%. taktiez presna jednoranova puska na level 139 by bola zaujimava na dmg ak ju date na level 3. ale neviem ako to zlepsi, preto by bol vhodny ten kalkulator. investovat milion do niecoho co neviem aky bude mat vysledok..............
 

DeletedUser6273

Hosť
Trochen matematiky

Yuma - 18.500 $ na lvl 3 potrebuješ 27 ks - teda 500.000 $

aby si mohol urobiť LVL 3 musíš najprv urobiť 3x lvl 2 a teda 9x lvl 1

Ak sa za každé zvýšenie bude niečo platiť ( bude aj možnosť za nugety ) tak to sú ďalšie $:
Odhadujem:
9x lvl 1 - po 10K - 90.000 $
3x lvl 2 - po 15K - 45.000 $
1x lvl 3 - po 20K - 20.000 $

Yuma lvl 3 cena cca 650.000 $

p.s. - ak zistím poplatky za zvýšenie lvl spresním odhad :)

DEX díííík za doplnenie :)
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser3724

Hosť
vylepsenia na lvl 1 stojit tolko kolko item cize v pripade yuma bude stat lvl 1 .. 3x yuma to je tych 18 500 plus 18500.. v priapde lvl 2 stoji vylepsenie 2x tolko co je cena itemu ,, cize ak spravne pocitam lvl 2 bude stat 9x 18500 +
3x 18500 + 37000.... lvl 3 potom 55 500

cize na lvl 3 treba 27x18500 (pocet konov)
9x18500 (pocet klikov aby sme dostali 9x lvl 1)
3x 37500 (dostaneme 3x lvl 2)
55 500 ( jednen krat na lvl 3 ) cize ta suma je uz dost velka

vysledna cena 834 000 a rychlost kona 294%
a lvl 4 a 5 uz ide ta suma strasne vysoko kedze na lvl 4 uz treba 2,5 mega $ a rychlost by bola 317% co uz sa neoplati (pri quater horse to stupalo stale o 15% pri yume by to tiez malo stupat rovnako cize o 23% )


takze v skratke :D upgrade
na lvl 1 = cena itemu
na lvl 2 =2x cena
lvl 3 bude =3x cena itemu.. atd
pocet itemov je vzdy nasobime 3 cize
LVL 1 = 3KS
LVL 2 = 9KS
LVL 3 = 27KS atd vzdy je to 3^lvl (^ mocnina :D )


mna by hlavne zaujimal max lvl .. na beta pisali 150, bol screen s lvl 999 a tu niekto pisal o max lvl 5 i ked je to asi jedno kedze na lvl 10 treba takmer 60 000 itemov
 
Naposledy upravené moderátorom:
Hore