Viacero miest pri sebe

DeletedUser

Hosť
nie :D
[SPOIL]ale iba tak, ako napísali minecrawler :D = scrawler alebo chlapik007[/SPOIL]
 

DeletedUser

Hosť
TAk nikomu nebudem brániť aby sa rozťahoval kde chce, ale tí čo chcú bojovať a duelovať by sa mali motať len v tých štyroch sektoroch, čím by sme dospeli k celkom slušnému bojovému potenciálu.

WAR!!! Cube!!! Vojna v kocke :grrr::Dobrodruh:Bandita:Vojak Severu:Lupič:Kovboj:Vojak Juhu:Kapitán Severu:Mexičan
 

DeletedUser

Hosť
TAk nikomu nebudem brániť aby sa rozťahoval kde chce, ale tí čo chcú bojovať a duelovať by sa mali motať len v tých štyroch sektoroch, čím by sme dospeli k celkom slušnému bojovému potenciálu.

WAR!!! Cube!!! Vojna v kocke :grrr::Dobrodruh:Bandita:Vojak Severu:Lupič:Kovboj:Vojak Juhu:Kapitán Severu:Mexičan

lol.gif
lol.gif
lol.gif
lol.gif
lol.gif
lol.gif
lol.gif
lol.gif


icebear ale itak si budu robit co chcu ... aspon by som tu koncu zvatsil o 1 policko :D

| 1 | 2| 3 | 4| 5 | 6| 7 | 8| 9|10|X
| - | - | - | - | - | - | - | - | - | -|A
| - | - | - | - | - | - | - | - | - | -|B
| - | - | - | - | - | - | - | - | - | -|C
| - | - | - | - | - | - | - | - | - | -|D
 

DeletedUser

Hosť
tak tak:)
...ja tam budem určite :)
tak treba rozprúdiť davovú psychózu :D
 

DeletedUser

Hosť
ice, zabudol si na naše mrciny a na micha xD

:Oslík:Oslík:Oslík:Oslík:Oslík:Oslík:Oslík:Oslík:Oslík:Oslík

ale k teme:
ta kocka je naj a najviac za ňu ,,hlasuje,, ,takže nie je o čom :D
 

DeletedUser3241

Hosť
jj seckych narveme do styroch sektorov a z pevnosti budeme odchadzat s 1500 exp
 

DeletedUser

Hosť
Ved každý ste na nejakom svete, tak horsa spravte kampaň, máme týždeň na to aby sa všetko pripravilo.

A potom by to mohlo pekne šľapať od začiatku, len treba poctivo hrať a nie byť len sebec a naháňať sa za úrovňami a úlohami a podobne, všetko s mierou a boje a duely bez oddychu na život. :)
 

DeletedUser

Hosť
Ved každý ste na nejakom svete, tak horsa spravte kampaň, máme týždeň na to aby sa všetko pripravilo.

A potom by to mohlo pekne šľapať od začiatku, len treba poctivo hrať a nie byť len sebec a naháňať sa za úrovňami a úlohami a podobne, všetko s mierou a boje a duely bez oddychu na život. :)

robíte o tom svete poriadny rozruch :D normálne rozmýšľam, že sa tam aj ja zaregistrujem..., no držím palce aby vám to vyšlo...
 

DeletedUser

Hosť
njn o to nám ide :)
...napr. ja - povedal som si, že už na nový svet nejdem, no ... :)
ajtak ma tam uvidíte :D
 

DeletedUser

Hosť
tak ja očakávam, že sa tam zaregistruje najmenej 18000 hráčov... ale väčšina len pre zaujímavosť... neviem koľko tam bude aktívnych..
 

DeletedUser

Hosť
Aktivita záleží hlavne od vás, ale pokiaľ bude v tých štyroch sektoroch aspoň viac 200-500 hráčov, čo určite bude, tak nebude stým najmenší problém. :)
 
Hore