Viacero miest pri sebe

DeletedUser

Hosť
Ja by som povedal že innogames to nedomyslelo, otvoriť celú mapu naraz, na DK to má svoj systém ale tu si každý odbehne kde chce, malo by sa to otvárať postupom času, rad za radom 4 sektory v rade napr. alebo spraviť podľa priemeru hráčov na všetkých svetoch a podľa toho otvoriť sektory. Toľko odomňa.
 

DeletedUser

Hosť
Ja by som povedal že innogames to nedomyslelo, otvoriť celú mapu naraz, na DK to má svoj systém ale tu si každý odbehne kde chce, malo by sa to otvárať postupom času, rad za radom 4 sektory v rade napr. alebo spraviť podľa priemeru hráčov na všetkých svetoch a podľa toho otvoriť sektory. Toľko odomňa.


určite nie :)... sektory musia byť všetky aby bolo možné splniť aj niektoré úlohy....
 

DeletedUser

Hosť
určite nie :)... sektory musia byť všetky aby bolo možné splniť aj niektoré úlohy....

Ale dalo by sa to vymyslieť ;)

Bilinko, vnukol si mi super nápad, zajtra ho hodím do nápadov :) Tiež si myslím, že keď je celá mapa naraz, tak je to dosť blbé... Potom sú ľudia rozťahaní po celom svete a je to nuda...
 

DeletedUser3950

Hosť
No tak ja neviem...ja som rozmýšľal kde si založím svoje mesto ale teraz fakt neviem...
 

DeletedUser

Hosť
podľa mňa ani tak nezáleži kde, ale ide o to, či sa ozaj dohodnete :)
 

DeletedUser198

Hosť
Mne osobne sa páči mesto Jericho, Racoon city, no a ešte dve mestá, čo budú prioritné, inak ich bude určite viac. Ale aspoň na začiatok.

ice,lenže podľa všetkého jericho,plánuje postaviť mesto tu.
| 1 | 2| 3 | 4| 5 | 6| 7 | 8| 9|10|X
| - | - | - | - | - | - | - | - | - | -|A
| - | - | - | - | - | - | - | - | - | X|B
| - | - | - | - | - | - | - | - | - | -|C
| - | - | - | - | - | - | - | - | - | -|D

takže to veľmi do toho vášho,štvorcového plánu nezapadá,trebalo by s vedením jericha rokovať. čo sa týka mňa som za ,idem only duely a takýto systém by mi vyhovoval :)
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
I ked som chcel s Westom skoncit pride mi to ako dobry napad. Rad by som sa tiez stal sucastou planu :)
 

DeletedUser

Hosť
Tak na sk3 som oslovil viacero hráčov a odporučil som im, nech sa pozrú sem na fórum a boli by fajn, keby sem sa sústredili na tie 4 sektory.

Verím, že veľa aktívnych hráčov s sk3 sa pridá, dosť ľudí my aj odpísalo.:)


Inak mali by sme si už upresniť, ktoré sektory to budú a podla toho to všetkým oznámiť. :)
 

DeletedUser

Hosť
| 1 | 2| 3 | 4| 5 | 6| 7 | 8| 9|10|X
| - | - | - | - | - | - | - | - | - | -|A
| - | - | - | - | x | x | - | - | - | -|B
| - | - | - | - | x | x | - | - | - | -|C
| - | - | - | - | - | - | - | - | - | -|D
Obávam sa, že to by šlo o dosť ťažšie... Ako presvedčíš stovky hráčov, aby neakladali mesto tam, kde ich hra hneď vyhodí, teda na východe, ale miesto toho sa trepali dakam do stredy mapy a ukrátili sa o cenné hodiny?

Navrhované 4 sektory na východe sú omnoho pravdepodobnejšie na zorganizovanie.
 

DeletedUser

Hosť
jj bolo by to super ....kedze sa zacina na vychode tak navrhujem sektory

| 1 | 2| 3 | 4 | 5 | 6| 7 | 8| 9 |10|
| - | - | - | - | - | - | - | - | - | -|A
| - | - | - | - | - | - | - | - | x | x|B
| - | - | - | - | - | - | - | - | x | x|C
| - | - | - | - | - | - | - | - | - | -|D

ja súhlasím s týmto návrhom, keďže si myslím, že ako na všetkých ostatných svetoch aj tu začnú hráči zakladať mestá práve v týchto sektoroch :)
 

DeletedUser

Hosť
Pre haluz z hry dobrý nápad, lenže uvážte toto. Ak budete všetci na kope, chlapaci s plnými vreckami nugettov budú tú vašu kocku oblietať ako osy kocku cukru :pif paf aj keď, hlavná myšlienka, veľa duelovať, ostane zachovaná :hanbimsa:
 

DeletedUser198

Hosť
Pre haluz z hry dobrý nápad, lenže uvážte toto. Ak budete všetci na kope, chlapaci s plnými vreckami nugettov budú tú vašu kocku oblietať ako osy kocku cukru :pif paf aj keď, hlavná myšlienka, veľa duelovať, ostane zachovaná :hanbimsa:
tipujem že nugetkáši nebudú veĺmi duelové typy,radšej vsadia nato čo ich vyhodí v exp. rebríčku čím vyššie,bude málo "zlatých" hráčov čo sa budú sa živit duelmi
 

DeletedUser

Hosť
tipujem že nugetkáši nebudú veĺmi duelové typy,radšej vsadia nato čo ich vyhodí v exp. rebríčku čím vyššie,bude málo "zlatých" hráčov čo sa budú sa živit duelmi

no neviem :) všeobecne onlajnovky sú zväčša preplnené nevybúrenými tínedžermi, ktorí využívajú prémia v hrách na ukázanie toho, akí sú drsní :--)
 
Hore