Viacero miest pri sebe

DeletedUser

Hosť
ja sa rozhodne pridávam :D kľudne ma už môžete zapísať medzi záujemcov do jedného mesta
 

DeletedUser

Hosť
Kľudne by sme sa mohli na začiatok dohodnúť na štyroch mestách, v každom sektore jedno pri veľkej pevnosti.

A potom ďalšie mestá by sa samozrejme dávali tiež v tých štyroch sektoroch, podla vlastného uváženia.
 

DeletedUser

Hosť
Kľudne by sme sa mohli na začiatok dohodnúť na štyroch mestách, v každom sektore jedno pri veľkej pevnosti.

A potom ďalšie mestá by sa samozrejme dávali tiež v tých štyroch sektoroch, podla vlastného uváženia.

kľudne... ale ako sa budú volať?
 

DeletedUser

Hosť
No to sú ďalšie otázky, treba aby tu napísal každý kto chce zakldať mesto, tak ako to urobili už tí čo sú v tejto sekcii, a hotovo, ved kto chce kam, nech sa páči. v tých štyroch sektoroch, len hlavne aby ste tam boli a hotovo. Dúfam, že sa pridajú aj známe aj neznáme mestá.

Bude tam veselo. A dokonca sa môžme dohodnúť na určitých nepísaných pravidlách, a to, že keď začne byť niekde vysoká dominacia, tak sa preskupíme,a podobne.

Proste aby sme si trocha slávi užili všetci, s malými prekvapeniami, keď náhodou niečo aj nevínde ako má pri duely alebo boji.

Sláva víťazom, česť porazeným :--). :pif paf:Na púšti:Lovec
 

DeletedUser

Hosť
No to sú ďalšie otázky, treba aby tu napísal každý kto chce zakldať mesto, tak ako to urobili už tí čo sú v tejto sekcii, a hotovo, ved kto chce kam, nech sa páči. v tých štyroch sektoroch, len hlavne aby ste tam boli a hotovo. Dúfam, že sa pridajú aj známe aj neznáme mestá.

Bude tam veselo. A dokonca sa môžme dohodnúť na určitých nepísaných pravidlách, a to, že keď začne byť niekde vysoká dominacia, tak sa preskupíme,a podobne.

Proste aby sme si trocha slávi užili všetci, s malými prekvapeniami, keď náhodou niečo aj nevínde ako má pri duely alebo boji.

Sláva víťazom, česť porazeným :--). :pif paf:Na púšti:Lovec

som rád, že to bereš takto.. ale neni šanca, žeby to takto bolo... pozri koľko ľudí chodí na toto fórum ...
 

DeletedUser

Hosť
som rád, že to bereš takto.. ale neni šanca, žeby to takto bolo... pozri koľko ľudí chodí na toto fórum ...

no a? to sa presne nazbierame... keďže je nám jasné, že na tomto svete budú prví tí, čo si kupujú prémium, tak prečo aspoň nezaložiť spoločné mesto, kde bude zábava... budeme hrať pre radosť z hry a nie pre prvé miesta v rebríčku... :)
 

DeletedUser

Hosť
som rád, že to bereš takto.. ale neni šanca, žeby to takto bolo... pozri koľko ľudí chodí na toto fórum ...

Máš pravdu, ale neboj budú chodiť aj oznámenia o novom svete a ste tu hlavne vy hráči, čo každý niekde hrajete, tak to spomeňte v meste ale aj svojim kamošom, nech prídu a hotovo, že chceme to rozbehnúť a hotovo.

Bude zima, bude viac času, a bude priestor pre dobrú zábavu. pri dlhých nočných večeroch.

Ak bude aktivita aj na strane hráčov, ktorý chodia na fórum, tak určite sa to celkom slušne rozvinie. A ked chcú nech prídu aj naši bratia český, ved aj tým naložíme, alebo oni nám.

Je to výzva, keď nebude aktivita nebudú výsledky, treba si to uvedomiť a potom to ide hneď lepšie.
 

DeletedUser

Hosť
Presne tak :) treba zavolať čo najviac ľudí...čím viac nás bude, tým lepšie ;) Bolo by dobré rozposlať to všetkým hráčom na e-maliy (aj tým starým, čo už skončili)...lebo ak by to mal byť svet, kde bude dokopy 5 000 hráčov, tak to bude o ničom...
 

DeletedUser

Hosť
| 1 | 2| 3 | 4 | 5 | 6| 7 | 8| 9 |10|
| - | - | - | - | - | - | - | - | - | -|A
| - | - | - | - | - | - | - | - | x | x|B
| - | - | - | - | - | - | - | - | x | x|C
| - | - | - | - | - | - | - | - | - | -|D
 

DeletedUser

Hosť
Zaujímavý nápad, ice, rozhodne by to bolo zaujímavejšie... A hlavne by to odstránilo dlhé cestovacie časy :) Btw. keby bolo trochu viac času do spustenia servera, tak by sme mohli vymyslieť nový projekt na Arizonu, a to by boli 4 typy obyvateľov (kovboji, mexičania, indiáni a kolonisti), v každom sektore iní...

| 1 | 2| 3 | 4| 5 | 6| 7 | 8| 9|10|X
| - | - | - | - | - | - | - | - | - | -|A
| - | - | - | - | x | x | - | - | - | -|B
| - | - | - | - | x | x | - | - | - | -|C
| - | - | - | - | - | - | - | - | - | -|D

Ja to navrhujem takto, s tým, že potom by sa mohli jednotlivé typy rozširovať smerom do rohov :) Bolo by dosť miesta a boli by aj zaujímavé boje :)

Zatiaľ ešte nebudem navrhovať nový projekt, len chcem vedieť, či sa vám to zdá ako dobrý nápad, prosím, vyjadrite sa.
 

DeletedUser

Hosť
Zaujímavý nápad, ice, rozhodne by to bolo zaujímavejšie... A hlavne by to odstránilo dlhé cestovacie časy :) Btw. keby bolo trochu viac času do spustenia servera, tak by sme mohli vymyslieť nový projekt na Arizonu, a to by boli 4 typy obyvateľov (kovboji, mexičania, indiáni a kolonisti), v každom sektore iní...

| 1 | 2| 3 | 4| 5 | 6| 7 | 8| 9|10|X
| - | - | - | - | - | - | - | - | - | -|A
| - | - | - | - | x | x | - | - | - | -|B
| - | - | - | - | x | x | - | - | - | -|C
| - | - | - | - | - | - | - | - | - | -|D

Ja to navrhujem takto, s tým, že potom by sa mohli jednotlivé typy rozširovať smerom do rohov :) Bolo by dosť miesta a boli by aj zaujímavé boje :)

Zatiaľ ešte nebudem navrhovať nový projekt, len chcem vedieť, či sa vám to zdá ako dobrý nápad, prosím, vyjadrite sa.

môže to byť rozložené aj takto, dokonca by som povedal, že je to ešte lepšie... len sa treba dohodnúť, kto tie mestá založí, a ako sa budú volať,a by nedošlo k omylu
 

DeletedUser

Hosť
môže to byť rozložené aj takto, dokonca by som povedal, že je to ešte lepšie... len sa treba dohodnúť, kto tie mestá založí, a ako sa budú volať,a by nedošlo k omylu

To sa samozrejme dohodne, ja by som si mohol vziať na starosť založenie jedného mesta. Názov by mohol byť Racoon city, to musím ešte prebrať s ľuďmi, ktorí toto mesto majú na s2, či mi dovolia použiť tento názov, poprípade, či pôjdu na Arizonu so mnou. Navrhnite aj ďalšie mestá :)
 

DeletedUser

Hosť
Mne osobne sa páči mesto Jericho, Racoon city, no a ešte dve mestá, čo budú prioritné, inak ich bude určite viac. Ale aspoň na začiatok.
 
Hore