Obmedzenie počtu bojov za deň

  • Zakladateľ témy DeletedUser3733
  • Vytvorené

Ste za obmedzenie fake útokov?

  • Áno, i pokiaľ by sa musel obmedziť počet bojov na deň pre celý svet.

    Hlasy: 30 31,6%
  • Áno, i pokiaľ by sa musel obmedziť počet bojov na deň pre alianciu alebo pre mestá.

    Hlasy: 22 23,2%
  • Áno, mám aj nápad, ako to urobiť.

    Hlasy: 2 2,1%
  • Áno, uvedené spôsoby sa mi ale nepáčia.

    Hlasy: 3 3,2%
  • Neutrálne stanovisko, nevadí mi to.

    Hlasy: 10 10,5%
  • Nie, som za používanie fake útokov.

    Hlasy: 28 29,5%

  • Celkový počet hlasujúcich
    95
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
ide o to, ze boje stracuju zmysel a hracov to prestava bavit , ked je za den vyvolanych 20+ utokov ..
ale zaroven viem, ze je to tazko obmedzit .. to je bohuzial fakt !
kazdopadne sa ceni STOLEho snaha ;)
 

DeletedUser3733

Hosť
Fejk útok neodhalíš nikdy (iba ak máš špióna u súpera) a preto stále hovorím o tom istom, ja niesom proti fejkom, pretože ako si sám napísal, nedá sa do predu povedať že čo je fejk a tak znova hovorím, že som za obmedzenie napr. max 10 útokov a nie fejkov, to či to budú fejky alebo nie, už nieje podstatné a aj keď budú všetko fejky bude ich len 10 a ni 500. Fejk ako súčasť stratégie beriem, ale stačí keď ich bude 10.
Ani Nemecko neútočilo na 20 krajín v jeden večer ;)
 

DeletedUser421

Hosť
ono, počas dňa sa dá rozpoznať, že ktorý útok je fake a ktorý nie, stačí ak sa pozrieš, koľko ľudí stojí v pevnosti a ak si v obrane, vidíš, koľko ľudí je brániacich, čiže sa ľudia ešte stále aj 2 hodiny pred bojom môžu presunúť, kam treba

nepáči sa mi, keď je vyhlásených veľa fake útokov (aj keď možno po dnešnom dni mi neveríte, ale to som len potreboval minúť peniaze v pokladnici, keďže rušíme mesto), ale také 2-3 boje z jednej strany sú myslím v pohode

a myslím, že fake útokom sa zabrániť nebude dať nijako, obmedzenie pre svet by nebolo dobré, pretože ak by sa všetci hráči na svete chceli zúčastniť boja a nemohli by sa, pretože by nemohli už vyhlásiť boj, myslím, že by to nebolo férové a obmedzenie pre alianciu, to zas keď má aliancia povedzme 700 členov a môže vyhlásiť 2 útoky, tak je to dosť málo, keĎže dokáže naplniť aj viac útokov
 

DeletedUser

Hosť
malo by sa zavieť to že ked niekto vyvolá útok na pevnosť a neprišli aspon 10 útočníci peniaze za ktoré bol vyolaný boj sa pripíšu pevnosti ktorá bola napadnutá
 

DeletedUser

Hosť
Ono fejk je prirodzená súčasť stratégie ale je možnosť ako to obmedziť.


V prvom rade by sa muselo zaviesť niečo ako je na DK a to maximálny počet hráčov na alianciu.

Tým pádom by vznikol priestor na manévrovanie. Ak by bol max počet povedzme dvesto ľudí tak by to vyzeralo takto. aliancia s počtom 1 až 50 hráčov dva útoky za deň. Aliancia 50 až 100 ľudí 3 útoky, 100 až 150 štyri a 150 až 200 päť útokov v jeden deň.

Za ďalšie by sa zamedzilo vytváraniu veľkých aliancii a vznikol priestor pre diplomaciu a aj by to oživilo hru keďže by nenastal stav že jedna alli vlastní trištvrte pevností.

Toto je len nápad a nemusí sa vám páčiť .
 

DeletedUser

Hosť
Určite NIE ! Aj keď ma to niekedy nacensored, určite nie ...

A majster Fredy by bol na Arizone ešte slabší ako je teraz :D
 

DeletedUser

Hosť
no a tak je hodne boju za den ale oni na ty boje nemusi chodit
to je vetsinou taktika ze vyzve mesto 5 pevnosti a jdou jenom na jednu kdyz na to maji penize v meskej pokladnici tak proc by neutraceli
 

DeletedUser3827

Hosť
čudujte sa prečo dám vám hned protiútoky ked rovno hned mi zaútočite na 3 pevnosti,myslíte že ja ja budem nato pozerať.Ja iba dorovnávam počet a ked vy zvýšite zasa dorovnám neustupite vy ani ja preto vzniká 20 bojov stále.
 

DeletedUser3733

Hosť
Od nás padol aj taký návrh, aby sme sa dohodli aliancie medzi sebou, aby sa nevyvolávalo veľa útokov.
Aj z Hanksu bol ohlas, aby na každý útok z aliancie MUFC bol vyhlásený iba jeden protiútok.

PS: tí z Vás ktorý hlasovali v ankete za zrušenie fejkov, si najskôr prečítajte k čomu vlastne hlasujete, niesom proti fejk útokom, takže hlasujete o niečom čo nieje podstatou témy ktorú som vytvoril.
 

DeletedUser

Hosť
btw,killer,fredy je asi taký majster že censored
Inač som fakt zato aby nebolo 20 bojov na deň,je to jednoducho na blázinec.
Mimochodom v ankete vidím že,junior004 je PROTI FAKE ÚTOKOM ,a on z čoho vyplýva jeho taktika dobývania pevností na Sk1-On vyhlási útok na Hanksville,Giowy zas jemu,a zas mu to vráti,a tak dalej.Jednoducho sa pri ňom človek zblázni :odJackNoface:.
 

DeletedUser

Hosť
No no no...
Lenže je to pravda !!!
Keď tak už najlepšie čo som urobil bolo že som odišiel od vás,nezmyselných FEJKEROV.
A junior ako si uviedol že,dorovnávaš je mi jasné že Giowy zmýšľa podobne.A tak z toho vznikne že je tu každý deň cez 25 bojov minimálne z čoho sa človek jednoducho zcvokne...
 

DeletedUser3828

Hosť
treba zvýšiť cenu za vyvolanie útoku na pevnosť z 10 000,- na 30 000,- a bude po probléme, každý si rozmyslí ako bude šafáriť s mestskou kasou a fake útoky skončia, nebudú mať na ne :p
 

DeletedUser4779

Hosť
alebo napr. obmedziť boje tak, že by jedna aliancia mohla na deň vyvolať iba jeden útok..
 

DeletedUser2518

Hosť
Never tomu McNelly, sú mestá, ktoré majú prakticky bezodnú pokladnicu mesta.
A kvôli fake útokom som skončila moje účinkovanie na s1, práve preto, lebo sa tam nedalo na to naozaj pozerať, žiadem poriadny boj, alebo keď, tak len výnimočne, ak náhodou nemal juniur čas a nevyvolal dostatočný počet protiútokov.
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore