Tvorba hier....

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
Nerobíme to pre úspech a ani nečakáme nejaký úspech ako tie hry od profesionálov....
 

DeletedUser

Hosť
ked spravite dobru reklamu a urobite aj anglicku verziu tak preco ne
 

DeletedUser

Hosť
jozo bere fps creator ako jazyk a to ce hladat team co to vedia profesionalne neda ani cent a o tej hre vie ze nebude mat uspech ale chce ju pre to nech sa moze machrovat kazdemu koho stretne ze ta hra je "jeho" a ta reklama... on podla mna nedokaze naprogramovat baner dokonca ani dat na naky blog (za umiestnenie stranky je mensia platba tak si mozu dovolit najviac free verziu bloga)
// a este zamachruj co ta hra bude ? fps,tps,rpg,sandbox? alebo nieco ine (ak vies co to tps,fps... znamena :) )
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
jozo bere fps creator ako jazyk a to ce hladat team co to vedia profesionalne neda ani cent a o tej hre vie ze nebude mat uspech ale chce ju pre to nech sa moze machrovat kazdemu koho stretne ze ta hra je "jeho" a ta reklama... on podla mna nedokaze naprogramovat baner dokonca ani dat na naky blog (za umiestnenie stranky je mensia platba tak si mozu dovolit najviac free verziu bloga)
// a este zamachruj co ta hra bude ? fps,tps,rpg,sandbox? alebo nieco ine (ak vies co to tps,fps... znamena :) )

FPS creator ako jazyk :D?Kde som to písal?
Keby hľadám profesionálny team tak určite by som mal aspoň 2 000 000 a nepísal by som to sem na fórum
Jediný kto tu machruje si ty že si naprogramoval kalkulačku podla tutoriálu.....
A čo keď nedokážem naprogramovať ani banner?Ty si už fakt dr...?Ak si myslíš že na hru treba len programovanie tak si teda pekne mimo...
Kľudne si záviď ďalej mne je to jedno....
 
Naposledy upravené moderátorom:

Deleted User - 185438

Hosť
FPS creator ako jazyk :D?Kde som to písal?
Keby hľadám profesionálny team tak určite by som mal aspoň 2 000 000 a nepísal by som to sem na fórum
Jediný kto tu machruje si ty že si naprogramoval kalkulačku podla tutoriálu.....
A čo keď nedokážem naprogramovať ani banner?Ty si už fakt dr...?Ak si myslíš že na hru treba len programovanie tak si teda pekne mimo...
Kľudne si záviď ďalej mne je to jedno....
Nechcem byť zlý, ale čo chceš ty na tej hre robiť, grafiku ?
Programovať nevieš... Zo zvukom robiť nevieš...
Bude vôbec tá hra 3D ? Keď áno som zvedavý ako naprogramuješ textúry:D.
Toto sa vôbec neoplatí robiť... Buď urobíte blbú 2D hru alebo neurobíte nič, nikto ti to nebude programovať len tak z nudy a ty na tom nič neurobíš....
 

DeletedUser

Hosť
Nechcem byť zlý, ale čo chceš ty na tej hre robiť, grafiku ?
Programovať nevieš... Zo zvukom robiť nevieš...
Bude vôbec tá hra 3D ? Keď áno som zvedavý ako naprogramuješ textúry:D.
Toto sa vôbec neoplatí robiť... Buď urobíte blbú 2D hru alebo neurobíte nič, nikto ti to nebude programovať len tak z nudy a ty na tom nič neurobíš....

Uz pisal ze ma team. tak myslim ze ten team to ovlada
 

DeletedUser

Hosť
ja som odisiel preto lebo to bolo strasne neorganizovane :howgh:
 

Deleted User - 185438

Hosť
Uz pisal ze ma team. tak myslim ze ten team to ovlada
Aj tak nič nespravia, keď áno tak nič extra...
A ten tzv. team ho pošle kade ľahšie, keď na tom nič nespraví a len si tú hru privlastní...

Aj tak sem tú hru nemôže dať na fórum, lebo sa bude jednať o reklamu...
 

DeletedUser

Hosť
Aj tak nič nespravia, keď áno tak nič extra...
A ten tzv. team ho pošle kade ľahšie, keď na tom nič nespraví a len si tú hru privlastní...

Aj tak sem tú hru nemôže dať na fórum, lebo sa bude jednať o reklamu...
Nepošle lebo by ma už dávno poslal...
Mne nejde o reklamu....
 

DeletedUser

Hosť
jozo bere fps creator ako jazyk a to ce hladat team co to vedia profesionalne neda ani cent a o tej hre vie ze nebude mat uspech ale chce ju pre to nech sa moze machrovat kazdemu koho stretne ze ta hra je "jeho" a ta reklama... on podla mna nedokaze naprogramovat baner dokonca ani dat na naky blog (za umiestnenie stranky je mensia platba tak si mozu dovolit najviac free verziu bloga)
// a este zamachruj co ta hra bude ? fps,tps,rpg,sandbox? alebo nieco ine (ak vies co to tps,fps... znamena :) )

Ale aspoň sa snaží nájsť team...aj keď to možno úspech mať nebude...ale dosiahne viac, ako ty, čo si sedíš na zadku :grrr:
 

DeletedUser

Hosť
Ja ovladam iba html a php...ucil som sa na nete...no teraz tak mozem urobit **** ked mam zavireni komp.
 

DeletedUser

Hosť
predpokladam ze v jeho teame je zopar majstrov v stavaniu hradov z piesku a ak je tam naky naozaj programator tak zbada ze co to je a pojde z tade fakt rychlo prec
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore