Tvorba hier....

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
No jo, trh je tým presýtený, keďže dnes sa 3D svet v programovaní vytvorí naozaj dosť ľahko... Dokonca som pri jednej 2D hre zvažoval použiť Direct3D už len kvôli tomu, že je to efektívnejšie ako GDI alebo i DirectDraw... Inými slovami, vytvoriť hru v 3D tváriacu sa ako 2D začína byť ľahšie ako vytvoriť efektívnu hru iba v 2D... :)
Neviem, či tu už odznelo, v čom to vlastne robíte... Je to nejaké vizuálne prostredie špecializované na vývoj hier, alebo poctivo zápasíte s vyšším programovacím jazykom, napríklad C++? V každom prípade, ak tam do toho implementujete nejaký algoritmus detekcie kolízie (objekt A sa začal prekrývať s objektom B), bude ma to dosť zaujímať... Jedna z hier, s ktorou som kedysi začal, padala na tom, že tam bolo treba naraz testovať kontakt tisícov až desatisícov objektov naraz... A pri jednoduchom testovaní každého objektu s každým by to FPS súce na hru rozhodne nebolo... Ak/až teda niečo také budete robiť, rád podiskutujem o spôsobe...
 

DeletedUser

Hosť
Unity 3D a programuje to v C# keď že je to jeden z jazykov ktorý Unity podporuje....
 

DeletedUser

Hosť
Prepáčte ,že píšem tak neskoro ale som 3D grafik a nemám čo robiť tak zobral by som to ...... moje výtvory môžeš vidieť aj tu na fóre (2D,3D) hlavne z vianočných súťaží.....ale v grafickej bol môj výtvor nejako dototo tak neriaď sa podľa toho (lowpoly, aliasing a žiadne vyhladzovanie).:D

PS : tento koment neberte ako posthunting .....aj keď predpokladám , že už je neskoro
 

DeletedUser

Hosť
dufam, ze ked to spravite date aj link :D (viem, ze to bude trvat este dlho...) a nechapem co tu trepes stavanie nahodov to dobre vypada...
 

DeletedUser

Hosť
Prepáčte ,že píšem tak neskoro ale som 3D grafik a nemám čo robiť tak zobral by som to ...... moje výtvory môžeš vidieť aj tu na fóre (2D,3D) hlavne z vianočných súťaží.....ale v grafickej bol môj výtvor nejako dototo tak neriaď sa podľa toho (lowpoly, aliasing a žiadne vyhladzovanie).:D

PS : tento koment neberte ako posthunting .....aj keď predpokladám , že už je neskoro

Nenene nikdy nieje neskoro napíš mi do PM tvoj skype
 

DeletedUser

Hosť
moje skype
Dušan Gajdoš jr alebo pituka1
ostatný nespamujte
nemohol som napisat sukromnu spravu......
 

DeletedUser

Hosť
No ja tu z vas umieram chlapci :DDDDDDDDDDDDDD

inac jozo, ak mas este zaujem o pomoc, tak by som pomohol - v grafickej oblasti
moj skype - r1sh0
 

DeletedUser

Hosť
No ja tu z vas umieram chlapci :DDDDDDDDDDDDDD

inac jozo, ak mas este zaujem o pomoc, tak by som pomohol - v grafickej oblasti
moj skype - r1sh0

Grafikov máme dosť skôr keby vieš programovať v C# .....4 grafici na 1 programátora je trochu nepomer :D ale keď budeme potrebovať tak sa ozvem...
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser2397

Hosť
omg, nechapem preco sa do toho montujes fast (ano,montujem sa do toho aj ja)
Je to uplne na Jozovi a tych programatoroch, ci im bude platit alebo nie..
Neviem, zavidis mu, ze sa chce postarat o nejaky projekt?
 

DeletedUser

Hosť
Mám pre vás grafikov taký návrh.
Potrebujem jedného/dvoch grafika/ov, ktorý sa vie veľmi dobre orientovať vo Photoshope/Gimpe/3Ds max/..... Robíme browserovú hru, a potrebujeme ešte jedného 2D grafika a jedného 3D grafika. Sme to čo ostalo, z IA-games, a keď sme nabrali ďalších členov premenovali sme sa na Gasco Games.Rád by som vedel, aký by ste žiadali plat (% zo zisku).
Tí, ktorí nás poznajú, niektorý s nás sú tvorcovia Let's Craft (keby sa niekto zaujímal,...Let's Craft pokračuje).

Tak prosím napíšte
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore