Tvorba hier....

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
predpokladam ze v jeho teame je zopar majstrov v stavaniu hradov z piesku a ak je tam naky naozaj programator tak zbada ze co to je a pojde z tade fakt rychlo prec

:D Ty by si mal začať písať nejakú knižku keď máš takú bujnú fantáziu...si domýšľaš veci ktoré ani nemôžeš potvrdiť...
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
jozko ale najlepsie je to ze asi pol mesiac dozadu si kaslal na i/y a mäkcene... a este dobre ze si nezakladas s.r.o ze "hladame" kdo okrem teba hlada team ? proste bez urazky nevies ani ho*** teda nevies programovat urcite ani grafiku ani sefovat tomu teamu chces len nech nekdo zadarmo "ak" naprogramuje neaku slabsiu 2d hru(napr.) a potom budes all kecat ze si ju naprogramoval sam aj ked si nepomohol ani z pr***
 

DeletedUser

Hosť
jozko ale najlepsie je to ze asi pol mesiac dozadu si kaslal na i/y a mäkcene... a este dobre ze si nezakladas s.r.o ze "hladame" kdo okrem teba hlada team ? proste bez urazky nevies ani ho*** teda nevies programovat urcite ani grafiku ani sefovat tomu teamu chces len nech nekdo zadarmo "ak" naprogramuje neaku slabsiu 2d hru(napr.) a potom budes all kecat ze si ju naprogramoval sam aj ked si nepomohol ani z pr***

No to by možno spravil ty ale ja niesom taký koberec....:odJackNoface:
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
vlastne robis uz na tom cosi ? :D alebo dalsi vykrik do tmy ? :D
 

DeletedUser

Hosť
on nevie programovat ani nic tak ako moze na tom nieco "robit"
caka ze niekdo to zanho naprogramuje...
 

DeletedUser

Hosť
tu je navod na tu hru :D
1. lvl musite stlacit button 1 v 2. button 2 v 3. button 3 v 4. button 4
 

DeletedUser159

Hosť
chlapik ale naco nekomu bude nekdo kdo nema ani peniaze ani nevie programovat?
ale teraz ak chce zarabat na neakej hre potrebuje team kde je aspln 20 clenov... ked naprogramuje teraz hru co ma grafiku ako gothic 1 tak nepreda ani kus

a minecraftová grafika ? :D a koľko ľudí si to kúpilo xD
 

DeletedUser

Hosť
Do stavu, kedy si Minecraft začal získať toľko fanúšikov, ho priviedol Notch sám... ;) Jeden človek dokáže všeličo a je nutné uznať, že snaha je jednou z vecí, bez ktorej to holt nepôjde. Určite by som teda niekoho dielo nepodceňoval iba kvôli tomu, že je na to sám. Keď už ale hovoríme o (ne) zdatnostiach v programovaní, to je iné... :)
 

DeletedUser1850

Hosť
Ja sa už naozaj nedivím že odtialto všetci odišli...:smajl s blbým pohľadom:
 

DeletedUser

Hosť
Tak tu je obrázok (na obrázku sú textury rozmazané ale už sú zmenené....)

[spoil]
poust.png
[/spoil]
 

DeletedUser

Hosť
ja by som to spravil skor tak ze by som grafiku nech slebsiu ale zase na urcitej urovni a namiesto toho by som prepracoval hratelnost a podobne .. nech je tam vela vecí.... niekedy je aj 2D grafika lepsia ako tie vase cudne 3D ,,
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore