Migrácia miest, postáv, pevností vo Weste 2.0 - diskusia

DeletedUser

Hosť
cvero raz dal hľadačovi 5,000$ za kus ale potom od neho vymáhal peniaze, keď došiel na psa mráz...


no a ak nie zber tabaku, tak zber cukru :), nie je v tom veľký rozdiel, jedno treba vymastencovi a jedno kuchárovi na začiatku tuším :D



//:rozmýšľal som - pre tanka je dosť veľký problém prínos expov... ale napríklad na svete 1 je veľa hráčov s duelovkou nad 300, ktorí napchali všetko do HP... možno keby sa vyzývateľ (tiež tank) dobre obliekol a duel by vyhral, tých pár expov fakt poteší :D (v niektorých prípadoch to môže vynosiť až 100 krát viac expov, ako jeden deň zberu tabaku! :D)
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
presne tak som to myslel, keby sa zmenilo počítanie zásahu a úhybu, aby kľúčové vlastnosti boli naozaj kľúčovými, aby sa vrátilo to čaro taktiky, keď veliteľ musel mať talent, myslieť omnoho dopredu, presne o to mi ide. Je až nechutné pozerať na to koľko HP dokáže mať plný útok na strednú pevnosť ...


a tie bonusy pre postavu, mne napríklad nevyhovuje bonus, ktorý mi bol pridelený pre dobrodruha, proste keď som si vyberal postavu, tak o pevnostiach nebola ani zmienka, bolo to skoro pred 4 rokmi, a nasilu mi ho pridelili, nemal som možnosť výberu, mohli by to spraviť tak, že tie stare výhody, ktoré sa nezmenili by ostali a bonus na pevnosti by sa vyberal zvlášť, tak ako sa vyberá remeslo pri lvl.20 tak napriklad bonusy na pevnosti lvl. 50
 

DeletedUser4451

Hosť
presne tak som to myslel, keby sa zmenilo počítanie zásahu a úhybu, aby kľúčové vlastnosti boli naozaj kľúčovými, aby sa vrátilo to čaro taktiky, keď veliteľ musel mať talent, myslieť omnoho dopredu, presne o to mi ide. Je až nechutné pozerať na to koľko HP dokáže mať plný útok na strednú pevnosť ...


a tie bonusy pre postavu, mne napríklad nevyhovuje bonus, ktorý mi bol pridelený pre dobrodruha, proste keď som si vyberal postavu, tak o pevnostiach nebola ani zmienka, bolo to skoro pred 4 rokmi, a nasilu mi ho pridelili, nemal som možnosť výberu, mohli by to spraviť tak, že tie stare výhody, ktoré sa nezmenili by ostali a bonus na pevnosti by sa vyberal zvlášť, tak ako sa vyberá remeslo pri lvl.20 tak napriklad bonusy na pevnosti lvl. 50

Presne rovnaky problem som mal a hadaj kam ma poslali :)
 

DeletedUser4451

Hosť
to je jasné kam :D ale mohli by sa nad tým zamyslieť

Samozrejme ze mohli, nech si uvedomia ze zmeny ktore robia takto dodatocne mau negativne ohlasy, ako to bolo aj s hernandovym mecom a tymi dvoma ulohami ktore si na to potreboval a 80% hracov ich splnili inak lebo inak sa to vtedy viac oplatilo. Treba im to dat nejak najavo
 

DeletedUser

Hosť
mám dosť blbú otázku keď bude nový svet rozmýšlal som o nejakom nicku a napadlo ma SuckMe, ale je tu jedno ale :D :D prejde mi to cez support ? nezabokujú ma ?
 

DeletedUser

Hosť
No ja som na istej hre (reklamu robiť nebudem) mal nick ŠáhMiNaZadek a problém nebol :D
No neviem, či tu také niečo povolia :)

:howgh:
 

DeletedUser

Hosť
mám dosť blbú otázku keď bude nový svet rozmýšlal som o nejakom nicku a napadlo ma SuckMe, ale je tu jedno ale :D :D prejde mi to cez support ? nezabokujú ma ?

To ti asi nedovolia. stojí ti za to riziko? Daj si radšej normálne meno.
 

DeletedUser

Hosť
To ti asi nedovolia. stojí ti za to riziko? Daj si radšej normálne meno.

Myslím si, že by ho v najhoršom prípade premenovali, už aj to sa stalo...

ale videl som aj, že hráč dostal ban kvôli nevhodnému menu, ktoré tiež bolo v angličtine... ale zas to bolo vulgárnejšie
 

DeletedUser

Hosť
Myslím si, že by ho v najhoršom prípade premenovali, už aj to sa stalo...

ale videl som aj, že hráč dostal ban kvôli nevhodnému menu, ktoré tiež bolo v angličtine... ale zas to bolo vulgárnejšie

Nebolo v tom mene namiesto S, F?
 

DeletedUser

Hosť
čo sa týka mien, doporučujem bud svoju prezývku alebo meno slávneho muža, ženy divokého západu alebo niečo humorné, fakt nie je umenie sa tlačiť do nadávok.

Ved exitujú rôzne generátory mien, dokonca aj špecializované na divoký západ. Ku niektorým známejším si dokonca nájdete aj ich životný príbeh a tak môžte zo seba spraviť fakt peknú legendu. Ideálna je kombinácia svojej prezývky s menom, čo pozná skoro každý.

Príklad generátora mien pre divoký západ: http://www.seventhsanctum.com/generate.php?Genname=westernnamer

Podrobný zoznam mien a názvov, ktoré exitujú a sú nejako prepojené s divokým západom: mená a názvy divokého západu
 

DeletedUser4451

Hosť
etox ved si mal prist za mnou ja ti vygenerujem meno: detOx :D
 
mám dosť blbú otázku keď bude nový svet rozmýšlal som o nejakom nicku a napadlo ma SuckMe, ale je tu jedno ale :D :D prejde mi to cez support ? nezabokujú ma ?

Stačí trošku popremýšľať , "posurfovať" po internete a dá sa prísť ku celkom peknému menu do hry :) Viď napríklad môj Go-ya-thle. Síce pravdepodobne málo hráčov vie,čo moje meno znamená a prečo mám v profile (Arizona) napísane to čo mám napísané,ale aj to bol môj zámer (originalita). :)



Legendárny vodca nepoddajných Apačov

"Nemá zmysel bojovať, ak nie je nádej na víťazstvo", povedal koncom minulého storočia jeden z najobávanejších hrdinov indiánskych vojen na severoamerickom kontinente. Napriek týmto slovám zasvätil boju väčšinu života, počas ktorého sa stal legendou. Pre jedných bol nádejou a symbolom vzdoru, pre druhých diablom v ľudskej koži. Jeho pôvodné indiánske meno bolo Go-ya-thle, čo znamená "Ten, ktorý zíva". Bieli protivníci ho volali aj "človek-tiger", do dejín však vstúpil ako Geronimo.
 

DeletedUser

Hosť
ale ja nechcem niečo z divokého západu :D chcem niečo čo keď to budú druhí čítať ich to bude iritovať, dráždiť :D :D
 
Hore