Migrácia miest, postáv, pevností vo Weste 2.0 - diskusia

DeletedUser

Hosť
Zdravím,
chcel by som sa spýtať, ako to bude pri migrácii s nevyzdvihnutými predmetmi na trhu. Či sa zmažú všetky, alebo sa presunú spolu s mestami, v ktorých neboli vyzdvihnuté, príp. keď sa to mesto nepresunie, tak či vtedy bude predmet tiež zmazaný alebo ako to bude teda vyzerať.
Ďakujem za odpoveď ;)
 

DeletedUser

Hosť
Určite doporučujem si pozbierať všetky veci (ktoré je možné si vyzdvihnúť) z trhu pred aktualizáciou hry. Presne ešte neviem akým štýlom bude fungovať presunutie údajov na trhu, ale niečo mi hovorí, že radšej by som neriskoval, ten predmet si vyzdvihol z trhu a po "úspešne prežitej migrácii" ho tam zase dal.


Myslím že stačí prečítať tému celú a odpoveď nájdete.
 

DeletedUser

Hosť
Zdravím,
chcel by som sa spýtať, ako to bude pri migrácii s nevyzdvihnutými predmetmi na trhu. Či sa zmažú všetky, alebo sa presunú spolu s mestami, v ktorých neboli vyzdvihnuté, príp. keď sa to mesto nepresunie, tak či vtedy bude predmet tiež zmazaný alebo ako to bude teda vyzerať.
Ďakujem za odpoveď ;)

myslím, že čítať celé to nemá zmysel, ak sa mesto nepresunie, tak sa predmety automaticky objavia v invertári.
 

DeletedUser

Hosť
ale ja nechcem niečo z divokého západu :D chcem niečo čo keď to budú druhí čítať ich to bude iritovať, dráždiť :D :D

Ak chceš niekomu znepríjemniť život, tak zrovna nejakým halabala menom? To nie je nejako zaujímavé.
Skôr si myslím, že budú rozhodovať skutky v hre. čo komu vyvedieš v dueloch a bojoch, alebo keď nájdeš niečo extra. ľudia si ťa skôr zapamätajú, kvôli skutkom, ako kvôli samotnému menu. :)
 

DeletedUser

Hosť
:D ale to proste udrie do očí :D nepotrebujem robiť ľuďom v hre zle, stačí, že si to všetci všimnú
 

DeletedUser4451

Hosť
Ved si prehod pismenka v nicku a daj si ze exOt to si kazdy vsimne ;) :D
 

DeletedUser

Hosť
:D to by si isto všimli :D ale tak ma volaju všetci si dám Justin Bieber :D
 

DeletedUser

Hosť
no vidíš,to je dost iritujuce už teraz,nie to este v hre,kazdý si bude robit na teba zálusk v dueloch:pif paf
 

DeletedUser

Hosť
už som v jednej hre mal také meno :D a jediné čo som videl boli denno denné útoky na moju dedinku :D
 

DeletedUser2929

Hosť
Ja to nejako neodpočítavam... až tak veľmi ma to nezobralo :) Samozrejme sa teším, ale... radšej mám hokej :D :D:gooly:
 
Hore