Kočovný cirkus

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
V uspechoch je uloha stavat cirkus vo vsetkych krajinach. Ak pises ze cirkus zacina vlavo a po tyzdni bude zase spet vlavo, aka bude jeho frekvencia posunu kedze krajin je viac ako dni v tyzdni?
 

DeletedUser

Hosť
Oprava. Som cital moc rychlo. :) Nie spet ale do dalsej. :) Takze 14 tyzdnov na splnenie. :) Pekne.
 

DeletedUser6273

Hosť
Ahojte

Mňa by zaukímalo, či by bolo možné zverejniť odmeňovanie hráčov za vkladanie surovín a stavanie cirkusu, nakoľko na "iných svetoch" tam došlo k istým úpravám.
 

DeletedUser

Hosť
čo presne máš na mysli, vzorec? čo sa týka produktov tak tam ťa odmení podľa toho koľko % z celkového množstva dáš, pričom za celkové množstvo je stanovený nejaký počet dlhopisov. (príklad: doniesť 500 plagátov, dokopy je ako odmena povedzme 100 UPD, ty donesieš 50 čo je 10% čiže dostaneš 10 UPD - čisto teoretický príklad)
stavanie...to ťažko povedať ale asi to tiež bude nejaké percento tak ako s produktami, tým si nie som istý
a ešte dostávaš za dennú aktivitu čo je vraj stavanie (v daný deň) - 5 UPD/deň
 

DeletedUser6273

Hosť
hm, to je v poriadku, len by to chcelo nejaký systém :(.

Budem dávať produkty od vidím do nevidím, stavať ako divý a dostanem pár UPD ???

Myslím, že nie je naškodu trocha "pustiť žilou" ale zas na druhej strane efektivita je efektivita :).
 

DeletedUser

Hosť
každú noc sa tam 1/7 zázračne objaví, čiže ak nechceš nemusíš dať nič :)
 

DeletedUser436

Hosť
ja si myslim, ze za stavanie cirkusu by mali platit oni a nie my
 

DeletedUser

Hosť
popravde sa mi to nechce ani stavať.. Keby ma aspoň malo čo motivovať..
 

DeletedUser

Hosť
no keď ti je upd za výstavbu málo, tak už jedinne aby ti posielali eurá za to že hráš ich hru :D
 

DeletedUser

Hosť
No tie dlhopisy sa získavajú len z úspechov a to tiež len pár za 7777 produktov je 50 dhopisov :sibko:
 

DeletedUser

Hosť
dlhopisy za vkladanie a výstavbu prídu naraz neskôr, nie ihneď po vložení...
 

DeletedUser

Hosť
a čo si kúpim za upd? Krabicu s haraburdami? :DD

aj prémiovky sú za upd...aj viac točení v tombole je za upd...


a čo si kúpiš napr. za doláre v hre? malinký obrázok na monitore? :)


je to všetko len o tom čo ťa baví a čo nie...nikto cirkus stavať nemusí, na rozdiel od iných vecí v TW sa postaví aj sám :)
 

DeletedUser9839

Hosť
aj prémiovky sú za upd...aj viac točení v tombole je za upd...


a čo si kúpiš napr. za doláre v hre? malinký obrázok na monitore? :)


je to všetko len o tom čo ťa baví a čo nie...nikto cirkus stavať nemusí, na rozdiel od iných vecí v TW sa postaví aj sám :)

Ako sám? Aj cirkus musia stavať hráči. Inak neviete, či budú v každom sektore potrebné iné produkty na výstavbu alebo budú všade rovnaké?
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore