Kočovný cirkus

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
otázka k tomu čo písal markus k oznámeniu o príchode cirkusu ... písal že za každý vložený produkt hráč dostane dlhopis (max 25), za aké obdobie sa tých 25 dlhopisov ráta ? či celkovo len 25 a viac už ani jeden ? to isté v výstavbou.

dik
 

DeletedUser

Hosť
celé tie upd v jeho oznámení sú divné - však tak to bolo predtým, že za každý produkt bude 1 upd...potom to zmenili na bete...
 

DeletedUser

Hosť
no lebo som staval, aj vložil suroviny a nič mi nepribudlo, okrem splnených úspechov a úloh u šerifa ... tak by to chcelo nejaké podrobnejšie vysvetlenie :)
 

DeletedUser8201

Hosť
a ako sa má chápať toto? :) [SPOIL]
9AQCvU3.png
[/SPOIL]

vo všetkých krajinách daného sveta? .. prečo tam potom je také divné číslo 0/16383 a prečo sa nič nezarátalo aj keď som už staval? :)
 

DeletedUser

Hosť
zaráta sa to keď sa ten cirkus otvorí ale tomu číslu nechápem ani ja, hlavne preto, že na bete tam mám 2/16383 (staval som 2x, ak čakajú že niekto bude stavať 16 383 krát tak...:D)
 

DeletedUser

Hosť
práveže nie laki :/ ja som na buffale staval už dobrých pár hodín a do tohto úspechu mi ešte nič neprirátalo
 

DeletedUser

Hosť
keď sa otvorí, pokiaľ viem tak nikde na sk svetoch ešte otvorený nie je :) (stavanie sa ti automaticky ráta hneď do tých úspechov zo stavaním, henten je iný)
 

DeletedUser

Hosť
nezmenilo sa nič...ale ešte ani dlhopisy neprišli, tak asi až sa spustí zajtra
 

DeletedUser6273

Hosť
Hm, tak ja sa teda pochváliť určite nemôžem:)

Neviem čím to je, asi som v matematike chýbal, ale v oznámeniach bolo napísané, že za stavbu cirkusu budú 0,2 UPD za každý bod výstavby - max 25, ja som mal 1700 stavebných bodov a dostal som 1 (slovom - jeden )UPD !!!

Rovnako aj za vložené produkty mali byť podľa oznámenia UPD úplne inák rozdelené, ako som v skutočnosti dostal :(.

Fakt, paráda, nabudúce sa tešme na akciu "Kúp 3000 nugetov za 50 €", ale ak ich dostaneš iba 500 nugetov, buď rád aj tak :(

Alebo si z nás Marcus... iba robil srandu ??? - dosť nevhodné :(

Nooo, na The West si už asi musíme začať zvykať, že sa nedá veriť ani oficiálnym informáciám :( To už by sme asi chceli priveľa.
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
no dnes som si normálne poprskala od smiechu klávesnicu, keď som otvorila to oznamko :D

na bete zmenili systém upd za produkty...hádzali tam koláčmi so stovkami dlhopisov, ža aby sa motivovali hráči ku vkladaniu:
podľa starého systému by som dostala za 50 produktov (za 2 dni) 50 UPD
nový systém - za 180 som dostala 20 UPD (a to aj dosť v tých naj kategóriách)....som priam premotivovaná :D


za stavbu by malo byť 0,2 za stavebný bod....postavila som 4400 a dostala som 1...slovom "jeden" dlhopis.....to je tak 0,0002 za stavebný bod...tiež ma veľmi motivovali :D

takže - prvé kolo bola sranda, ale ďalšie bude stavať na každom svete tak 5 ľudí a to len kvôli úspechom :)

ak je toto motivačná politika INNO, tak je niekde chyba, alebo sú nemci úplne iní ako my :DD
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore