Kočovný cirkus

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
:D No jak to takto pôjde ďalej tie ostatné sa ani nedostavajú :)
 

DeletedUser

Hosť
dostavaju,na siedmy den ked tam linteo nafurikuje aj tu siedmu 1/7
 

DeletedUser

Hosť
Crux, v tom uspechu co bol spomenuty vyssie sa ti ako zmenili tie cisla po dostavani cirkusu? Dava ti to nejaky zmysel?

ešte k tomuto

mám tam 2/16.....

takže to je asi počet dní, koľko sa zúčastníš výstavby cirkusu....takže najbližšiu storočnicu je čo robiť :DD
 

DeletedUser

Hosť
ešte k tomuto

mám tam 2/16.....

takže to je asi počet dní, koľko sa zúčastníš výstavby cirkusu....takže najbližšiu storočnicu je čo robiť :DD



no, tak vidim ze to bude dalsi uspech co nikdy nebudem mat :D

ani neviem ci sa mam na tom smiat alebo byt smutna, ked ste s Pobrom pisali ze za stavanie ste dostali AZ 1 dlhopis.... akoze dobre.... miname na to vlastnu energiu, nase herne peniaze.... ako si povedala, tento prvy bol sranda, dalsie stavat nemusim... to radsej investujem energiu na ulohy v salone a budem mat z toho viac dlhopisov :)... za 7 dni sa cirkus postavi aj sam a potom mozeme tocit.... Ja nevravim ze nam musia davat stovku dlhopisov, ale potom teda, nech stavba aspon neberie peniaze a nech nechcu take strasne pocty produktov - na Buffale cez 20k zubov a niekde inde cez 40k dacoho ineho...
 

DeletedUser9646

Hosť
však na Californií to chce iba 45 000 kávy a nadobudnutých rýb :D
 

DeletedUser

Hosť
ja som na to stavanie minul 6200$ a 312 energie, získal som 3 dlhopisy (za 18k stavebných bodov). poplním úspechy a už tam ani nepáchnem :)
 

DeletedUser3501

Hosť
ale no tak nefrflite toľko. Aspoň je čo robiť, mne to vôbec ale vôbec nevadí, úlohy mám takmer splnené, duelom sa nevenujem a na boje chodím len aby ma z mesta nevyhodili :D. Kľudne budem zbierať aj mesiac tie zuby - koniec koncov dajú sa získať slušné veci v tých minihrách.

Celkovo som točil len dvakrát na arizone ale páči sa mi to. Dajú sa získať veci na boje o pevnosť (ja som našiel vylepšený hľadáčik), sú tam nápoje zdravia a na energiu s trochou šťastia môže padnuť oceľová truhla a s kopou šťastia a niektorý zo setov. A to všetko za trošku námahy. Jediné čo tomu môžem vytknúť sú extrémne slabé bonusy vecí ako napr. hoblík, obraz atď. Predsa len pri tej maľbe je + 10 pb na obchodovanie zanedbateľný bonus. Priam smiešny.... Ale inak super nápad aj slušné prevedenie....
 

DeletedUser

Hosť
A prečo sa nesťažujete vtedy,keď ten cirkus bol na Bete? Vtedy ste sa mali ozvať a protestovať,tí,ktorí ju hráte......kým je to na Bete, všetko je ok, akonáhle sa niekto ozve z iného sveta,tak zrazu máte všetci problémy, námietky, protesty....
 

DeletedUser

Hosť
A prečo sa nesťažujete vtedy,keď ten cirkus bol na Bete? Vtedy ste sa mali ozvať a protestovať,tí,ktorí ju hráte......kým je to na Bete, všetko je ok, akonáhle sa niekto ozve z iného sveta,tak zrazu máte všetci problémy, námietky, protesty....
ľudia protestovali keď tam bol ten strop 25, potom sa developeri zahrali na dobrých a hentak to "vylepšili" no a potom už o zmene myslím nechceli ani počuť ;)
 

DeletedUser

Hosť
pochybujem,Laki.....vždy tu pán ty,pokiaľ sa oveš v správnom čase a pridajú sa aj ostatní....ale ja si veru nespomínam,že by ste tu riešili z bety cirkus....nie len novinky je potrebné ohlasovať,ale aj prispieť k zmene.....úprimne,mne je to jedno....ja sa poteším aj tým veciam,ktoré padajú...sú tam celkom dobré odmeny,určite lepšie,aké boli predtým v tombolách...a i keď som nuggetárka,absolútne mi neprekáža,že si neviem hneď zakúpiť ,,lepšie odmeny".....aspoň si na nej poniektorí až tak nezarobia)))a šanca je vyrovnanejšia pre všetkých....ja som tentokrát spokojná....jediné, čo by som vytkla,že mi chybaju obálky s dlhopismi, tie farebné)
 

DeletedUser

Hosť
aha, protestovať proti odmenám? to je síce pekný nápad ale jedna vec je, že prvé testovanie na bete tam boli odmeny stále rovnaké - čiže sa to nemenilo a druhá to, že len kvôli tomu cirkusu tie nepotrebné veci vymysleli, určite ich nedajú preč preto, že si ľudia myslia že sú nanič :) áno je to tak a nič iné ako free točenia sa neoplatí ale tak čo už no...aspoň mám raz za deň kdesi kliknúť, mne to nevadí :)
PS: obálky sú tiež medzi vecami čo sa tam môžu objaviť napr. na ari dnes máme zelenú aj modrú a biela je tuším medzi tými extra vzácnymi vždy :)
PS2: jediné čo ma sklamalo je, že tu nie je odmena ako na bete za kúpenie nuggiet (hocijaké množstvo) - +1 free točenie navždy, oceľovka a nejaké posilnenia :happy1:
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore