Pokec Deň svätého Patrika - diskusia

  • Zakladateľ témy Deleted User - 4
  • Vytvorené

Deleted User - 4

Hosť
Musíš niečo s niečím zmiešať :)
(stačí mať tie dva produkty v inventári)
 

Deleted User - 4

Hosť
Ako som už napísal, musíš niečo s niečím zmiešať.
(stačí mať tie dva produkty v inventári)

Bez jedného produktu nie je možný život a druhý sa používa napr. pri výrobe chleba, koláčov..
 

DeletedUser10486

Hosť
dalsia kravina ktorej sa potom nepojde zbavit lebo to je nepredajne takych kravin mam plny inventar ale ako sa ho zbavit nevie nikto aspon to vreco so srdcami ze sa samo vymazalo ostane haraburdy samozrejme zase zostali a v obchode nepredajne

Všetky nepredajné veci môžeš dať do skladu vašej pevnosti :) Ak sa aspoň trochu vo weste vyznáš, tak ti to mohlo dopnúť :xdxdxd:
 
Ľudia prepáčte mi ale nebolo by ľahšie opýtať sa vašich spoluhráčov cez chat? Toto je diskusia a nie nápoveda.
 

DeletedUser

Hosť
Všetky nepredajné veci môžeš dať do skladu vašej pevnosti :) Ak sa aspoň trochu vo weste vyznáš, tak ti to mohlo dopnúť :xdxdxd:
ja som sam ziadnu pevnost nemam a vetsina z tych zelenych vodnickych veci je pouzitelna az od urovne 120 a ako som prepokladal nie su predajne v obchode
 

DeletedUser3983

Hosť
Chcem sa spytat tie veci do supravy sa daju ziskat len ked mam rozrobenu tu seriu uloh, myslim z prác ? lebo ked som ju mal rozrobenu tak mi padli hned 3 veci v 1 den z prác. ale ked som dnes tu seriu dokoncil tak mi uz z prac nechcu padnut ziadne veci ani za svet :(
 

DeletedUser8766

Hosť
padne ti aj ked maš dorobený quest na toho motýlika .... trpezlivost

Mam pocit, že posledný kus setu je akýsi lenivý na spadnutie :D
 
Hore