Migrácia

Ste za migráciu smer sk6 ---> sk7?


  • Celkový počet hlasujúcich
    194
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser2852

Hosť
Keď sa pozriem na to aká je California nudná a bez bojov, tak neviem či by bolo vhodné, aby išli hráči z Arizony tam, kde je to možno ešte horšie ako na Arizone. To je také z blata do kaluže...v každom prípade by nejaké zlúčenie malo byť, pretože hráči budú končiť ešte viac, ak sa tak nestane.
 

DeletedUser5584

Hosť
Zbytočne to tu riešime, aj keď migrácia bude, skutočný a definitívny úpadok westu to len oddiali a nič to nevyrieši. Škoda...
 
Všetko je to na rozhodnutí InnoGames, či sa Ari zruší a kam sa presunie, zatiaľ tu môžeme viesť len dohady o tom, čo by bolo najlepšie :)
Pre mňa osobne by bolo nevyhovujúce keby ide Ari na Buf, mám pocit, že by to malo opačný efekt, než by sme chceli.
 

Deleted User - 4

Hosť
Mám už odpoveď, ale nepoteším tých, čo si to želajú, InnoGames zatiaľ neplánuje zrušiť Arizonu.

Dokým tam hrá dostatok aktívnych hráčov, nechcú úplne zabiť celý svet a to presne sa podľa nich stane, keď sa aktivuje migrácia.

Počet aktívnych hráčov v Arizone je inak podobný so svetmi Texas a Buffalo.
 

DeletedUser

Hosť
podobná Arizona s Texasom?hm,tak tomu neverím ani keby neviem čo :)
 

DeletedUser

Hosť
ved je to podobné - priemerne osídlené či ako to na všetkých svetoch píšu :D (len na californii a delaware píšu že silno osídlené)
 

DeletedUser7318

Hosť
To bude furt , ked sa spustí novší svet, tak na staršie sa zabúda a pomali sa rozpadnú.
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore