Migrácia

Ste za migráciu smer sk6 ---> sk7?


  • Celkový počet hlasujúcich
    194
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
hej Apo :) akurát dnes som pozeral Texas salón 1 78ľudí a Arizona salón 1 40ľudí :)
 

DeletedUser6273

Hosť
No čo kece ? šak porovnateľné :D

Nechápem, že Vás to ešte stále trápi :( hrám sa kým to ide a potom sa uvidí :D
 

DeletedUser

Hosť
kírboP pre nich to je porovnateľné keď nehrajú slovenské svety :D je im to jedno :)
 

DeletedUser9056

Hosť
To vážne nemôžu povoliť migráciu? Poviem to takto, je smutné ak si zákazník niečo žiada a nedostane to aj keď všetci vieme, že to bude len výhodou. Ved isto inno za bežanie svetu platia a pochybujem že to je menej ako zisk z prémia.
 
asiko, stále si akýsi múdry... keby sa im to neoplatí, tak to bežať nenechajú, sami to musia vedieť, ale to, že nevidia, že ľudia tam pomaly nehrajú, takmer vôbec, to je druhá vec. -.-
Tu s tým nič nespravíš, Linteo robil, čo mohol.
 

DeletedUser

Hosť
Ja už som stratil ilúzie o migrácií.… zrušil som účet a už ma to nezaujíma
 

DeletedUser9056

Hosť
Teraz nevravím nič na Lintea, ako vravíš, on robil co mohol. Som nahnevaný na samotné inno, lebo nerozumiem prečo nemôžu vyhovieť hráčom, veď takmer všetci tú migráciu chceme...

Zrejme kým si tam niekto kupuje tie nugetky, tak je to pre nich fajn, lebo ak spustia migráciu, tak mnohí môžu mať na tom druhom svete už účet, čiže...
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
a ty nevidíš že innu sú hráči úplne ukradnutý? oni chcú len vytĺcť čo najviac peňazí
 

DeletedUser10856

Hosť
No myslím si, že keby INNO otvorilo oči tak má väčší zisk z povolenia migrácie čím by veľa ľudí ostalo v hre, kedže by skôr účty zrušili kvôli neaktivite sveta na ktorom sú, ale presun na iný svet by ich hru oživil a mali by viac dôvodov si nugety kúpiť.
 

DeletedUser

Hosť
už tú tému locknite nevidíte že to nemá význam , keď inno nechce tak nebude , to sme už pár krát zisitli
 

DeletedUser

Hosť
Nič sa lockovať nebude,nechceš nečítaj to , snáď sa to raz podarí.
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore